Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βικτωρια, μουναρος απο τις λιγες, βγενει την βλεπω, η τσατσα ειπε 40 απλο 50 χαλαρο, Κεφάλι σε τοίχο! και 60 για γυμνο.?? στα 70 ή στα 80 δεν θυμαμαι καλα λεει δινει τον κωλο της...εβγαλα τα δυο 20αρικα ο τζαμπατζης παλι... Κεφάλι σε τοίχο! γαμημενη κριση.!!
Πετσετα στο δωματιο, ντουζακι προλαβα να κανω αν και ετοιμος μπανιαρισμενος απο το σπιτι, αλλα χτυπαει αλλιως στο ματις της καθε κοπελας... Ματάκι με το που βγηκα απο το ντουζ μπουκαρε το Βυκακι, πεταξα την πετσετα και ειχαμε προκαταρικα στα ορθια να μου λεει ειμαι δικη σου κανε με οτι θελεις και κατι τετοια που με κανενα τουρμπο... Ναι!Ναι! τα εβγαλε ολα και την πεσαμε στο κρεβατι, εκεινο το βραδυ δεν φορουσε μεικαπ απο οτι διεκρινα και εβγαζε μια φυσικη ομορφια, η βικτωρια παραμενει μουναρα, το βυζι της απαιχτο φυσικο γεμιζει η χουφτα τελειο λεμε.!! στο κρεβατι περασε καποτα με το στομα εγλυψε αρχιδιακια και με σοκαρε κυριολεκτικα ζητοντας με να της βαλω δαχτυλο στην κωλοτρυπα της....!!! ως μη λατρης της πισω τρυπας με εβαλε σε σκεψης για μελοντικη δοκιμη αυτης την βρηκα πεντακαθαρη και ελαφρως σφιχτη, οσο πρεπει δηλαδη ...στο γαμισι πανω τα εδωσε ολα για ολα, κυριως απο πανω αλλα και ιεραποστολικα οπου με εσφιγγε στην αγγαλια της, η φαση ηταν περα για περα μαγικη, εβγαζε μια λυσα λες και ειχε να γαμηθει καμια βδομαδα, δεν μπορεσα να κρατηθω και τα εριξα μεσα της...κουβεντουλα κλασικα πριν φυγει στο κρεβατι και καληνυχτησμα με ενα φιλι στο στομα...
Η Βικτωρια ξερει να κραταει τους πελατες της, αυτο μου εδωσε να καταλαβαω εκεινο το βραδυ, η συνευρεση ηταν περα για περα μαγικη, αν και τελευταια εχω σερι επιτυχημενων καταθεσεσων, αυτη ισως ηταν μακραν η καλυτερη μου για το 2015...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.075
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού