Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83407
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού πέρασα πρώτα με την Κατερίνα και στην συνέχεια με την Ελενίτσα έκανα μπανάκι ντύθηκα και ήμουν έτοιμός να φύγω , μέσα μου όμως κάτι με έτρωγε …ήθελα να δοκιμάσω και την Σαμπρίνα…πήρα τηλέφωνο από το δωμάτιο την κα.Γιάννα και της είπα να μου στείλει και την Σαμπρίνα…αμέσως μου είπε , μέχρι να βγάλω ξανά τα ρούχα μου και τα παπούτσια μου ήρθαν στο δωμάτιο η Σαμπίνα με την κα.Γιάννα , μην την παρεξηγήσεις μου είπε η κα.Γιάννα δεν έχει ξαναδουλέψει.

Η Σαμπρίνα ήρθε στο δωμάτιο όπως μου εμφανίστηκε πριν με την διαφορά ότι τώρα αντί για αθλητικά παπούτσια φορούσε τακούνια. Ήταν εμφανώς αμήχανη και αγχωμένη , της έπιασα την κουβέντα για να την ηρεμίσω. Ελληνοτσιγγάνα 25 χρονών , λεπτή με ωραίο σφιχτό κορμί 1.5άρι στητό βυζάκι και μία υπέροχη κωλοτρυπίδα όπως διαπίστωσα στην συνέχεια. Έχει και διάφορα μικρά τατού στο σώμα της καθώς και ένα μεγάλο που ξεκινάει από πολύ χαμηλά της μέσης της και φτάνει μέχρι ψηλά , έχει και πίρσινγκ στον αφαλό.

Δεν έχει ξαναδουλέψει σε τέτοιου είδους δουλεία , σε καφετέρια δούλευε σε πολύ γνωστή περιοχή αλλά τα λεφτά είναι λίγα και οι υποχρεώσεις πολλές , από εκεί την “ψάρεψε” η κα.Γιάννα . Την ρώτησα αν έχει αγόρι και απάντησε όχι αυτήν την εποχή , οκ της απάντησα μην αγχώνεσαι κάνε ότι κάνεις με το αγόρι σου όταν έχεις.
Την έφερα κοντά μου και άρχισα να την γδύνω , της έβγαλα το μπλουζάκι και το σουτιέν , άρχισα να γλύφω εναλλάξ τα βυζάκια της και να δαγκώνω τις ρόγες της . Της είπα να κατέβει… από τα τακούνια της για να είναι πιο άνετα , το έκανε , αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ χούφτωνα τα κωλομέρια της και το μουνάκι της πάνω από το πλεχτό κοντό σορτσάκι που φορούσε. Της έβγαλα το σορτσάκι από μέσα φορούσε ένα κορδόνι….. Την γύρισα και τότε είδα και το μεγάλο τατού που είχε .

Την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του ντιβανιού , είδα μία από τις ωραιότερες κωλοτρυπίδες που έχω δεί , εννοείτε ότι την έγλυψα καθώς και το μουνάκι της . Της έβαλα δάχτυλο παντού , έχεις φοβερή κωλοτρυπίδα της είπα και αυτή χαμογέλασε.

Της είπα να σκύψει και να μου πάρει πίπα , κάθισα στο ντιβάνι και γονάτισε μπροστά μου , ξεκίνησε πίπα , έγλυφε κατά μήκος τον πούτσο μου καθώς και τα αρχίδια μου , δεν ξέρω αν όντως λέει αλήθεια ότι δεν έχει δουλέψει ξανά αλλά αν λέει αλήθεια η πίπα της βέβαια με κάποια αρωγή δική ου ήταν υπέροχη , βαθιά και υγρή , deep throat όπως της το ζήτησα , της είπα να φτύσει τον πούτσο μου , γέλασε αμήχανα και είπε πώς…όπως θα έφτυνες κάποιον που μισείς της απάντησα …τον έφτυσε και τώρα με ρούφαγε με πιο μεγάλη λαιμαργία….

Ο πούτσος μου αν και είχαν προηγηθεί ήδη άλλες δύο καταθέσεις μου έγινε κάγκελο….. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την ανέβασα από πάνω μου και την γάμισα στα όρθια , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , της γαμούσα δυνατά το μουνάκι και αυτή αναστέναζε και ξεφυσούσε μαζί , σου αρέσει την ρώτησα , ναι απάντησε με τρεμάμενη φωνή , σκίσε με. Σταμάτησα και χωρίς να την ρωτήσω επιχείρησα να της τον βάλω στον κώλο , δεν είπε τίποτα και έτσι συνέχισα , της τον έβαλα όλο μέχρι την ρίζα…..μόνο και μόνο η ιδέα με καύλωνε ακόμα πιο πολύ (και τώρα που σας τα γράφω και θυμάμαι , καύλωσα), σταμάτησα για να μην χύσω και το πουτανάκι άρχισε να κουνάει τον κώλο της μπρός πίσω πάνω στον πούτσο μου , αυτό ήταν την έπιασα από τα κωλομέρια και την γάμαγα δυνατά με μανία , δεν χαμπάριασε καθόλου μάλιστα έδειχνε να της αρέσει , λίγη ώρα μετά έχυδα μέσα στο κωλαράκι της.

Σκουπιστήκαμε και αυτή ήταν αμήχανη , δεν ήξερε τι να κάνει , άρχισε να ντύνεται και αφού ντύθηκε με ρώτησε αν πρέπει να φύγει , την έπιασα αρχίσαμε να φιλιόμαστε , αν είχα δυνάμεις και για τέταρτο μπαλάκι θα την κράταγα αβλεπί….της είπα ότι μπορεί να πάει μέσα και θα τα πούμε έξω.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 20 λεπτά αλλά δεν έκανα καθόλου μασάζ , στην φάτσα δεν λέει πολλά αλλά έχει ωραίο κορμί , απίθανη σούφρα , πίπα απίστευτα καλή για amateur , πάρα πολύ δεκτική την έκανα ότι ήθελα , την έσκισα από παντού και φάνηκε να της αρέσει….θα την ξαναπάρω (αν δεν φύγει και κάτσει) σίγουρα . Φεύγοντας η Γιάννα μου είπε ότι από Τρίτη –Τετάρτη μπορεί να έρθουν ακόμα 1-2 καινούργιες κοπέλες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2015
Κόστος συνάντησης
20
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.597
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, pistolpit, @.Dod0s και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2015
Εξαιρετη περιγραφη.
30 Αυγούστου, 2015
Μπραβο και για τις 3 περιγραφές.
Φαίνεται οτι εχεις αντοχές.
Πόσην ωρα συνολικά κάθισες και έριξες 3?
30 Αυγούστου, 2015
ΑΞΙΟΣ!!! Μπραβο ρε θηριο 3 μανικια στο ανετο και πηγαινες και για τεταρτο ? Φτο να μη σε ματιασω!!!!!
30 Αυγούστου, 2015
Πολύ ωραία περιγραφή,συμφωνώ
Κάπου θύμισε μια περιπέτεια,ένα ταξίδι με τελικό προορισμό το άγγιγμα της τελειότητας η*διαφορετικά ένα παικτη που τραβα από 19 και του ερχεται το διπλό για το 21Χαμόγελο
Ωραίος smirni
30 Αυγούστου, 2015
Ξέχασες να την πάρεις πίπα-κώλο-πίπα. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
31 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος και δυνατός
Η Γιάννα όμως και η γάτα της σου ξεφύγε...
31 Αυγούστου, 2015
Φαίνεται την έσκισε ασχημα ο Σμυρνης, της πόνεσε το κωλί και χάθηκε...
Δυό μέρες μετα την κριτική και την ψάχνουμε...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7