Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83479
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού τελείωσα με την Κατερίνα πήγα και έκανα μπανάκι , είχα όμως καύλες και είχα περάσει μέτρια με την Κατερίνα έτσι φώναξα την Γιάννα και της είπα να μου στείλει και την Ελενίτσα . Μου φώναξε η Γιάννα ότι είναι σε πρόγραμμα και θα αργήσει αν θέλω να περιμένω , της απάντησα ότι θα περιμένω και έβγαλα το κινητό μου για να κάνω μια live ενημέρωση. Αφού την έκανα έπαιζα παιχνίδια στο κινητό να περάσει η ώρα , ξαφνικά ανοίγει η πόρτα , νόμιζα ότι είναι η Ελενίτσα….τελικά ήταν η Γιάννα με μια κοπελίτσα , αυτή είναι η Σαμπρίνα μου λέει η Γιάννα μόλις ήρθε για δουλειά δεν έχει ξαναδουλέψει , είδα μια ξανθιά κοπέλα λεπτή με ωραίο κορμάκι , φορούσε ένα πολύ κοντό σορτσάκι από αυτά που είναι πλεχτά , μπλουζάκι και αθλητικά παπούτσια , θέλεις να δοκιμάσεις την κοπέλα για να μην περιμένεις την Ελένη με ρώτησε η Γιάννα , της είπα ότι θα περιμένω μίας και αυτή την φορά ήθελα κάτι εγγυημένο. Έφυγαν από το δωμάτιο και έκανα για πρώτη φορά live ενημέρωση καινούργιας άφιξης.

Μετά από κάνα τέταρτο ήρθε η Ελένη στο δωμάτιο , τα είπαμε μίας και είχαμε πάρα πολύ καιρό να τα πούμε . Ξάπλωσα στο ντιβάνι και όχι στο μασαζοκρέβατο για να μου κάνει μασάζ. Μου έκανε μασαζ σε όλο το κορμί ενώ επέμενε στα πόδια που ξέρει ότι μου αρέσει. Το μασαζ της άνω του μετρίου πήγε να μου απολογηθεί μάλιστα λέγοντας μου ότι κάνει χειρότερο από της Κατερίνας αλλά της είπα ότι αυτή κάνει καλύτερο δηλαδή την αλήθεια , της έκανε εντύπωση γιατί η Κατερίνα τους είπε ότι ξέρει…. Μετά από κάνα 20 λέπτο μασαζ μου είπε να γυρίσω να μου κάνει μασαζ και αλλού …. Με σκούπισε με οινόπνευμα να φύγουν τα λάδια .

Γύρισα ανάσκελα , ανέβηκε από πάνω μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα , την Ελενίτσα την έχω πάρει αρκετες φορές και μου αρέσει διότι συνδυάζει τόσο gfe καταστάσεις όσο και pse καταστάσεις. Φιλίομασταν για ώρα ενώ χούφτωνα τα βυζιά της και έπαιζα με το μουνάκι και την κωλοτρυπίδα της.

Κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου , ξεκίνησε με μια χαλαρή γλυφωκωλάδα και μετά μούλιασε τα αρχίδια μου για ώρα , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον εξαφάνισε , πίπα υγρή βαθιά και με συνεχή deep throats . Tην σταμάτησα για να μην χύσω μιάς και με έφερε στα πρόθυρα και ας μην είχε περάσει πολύ ώρα που πήρα την Κατερίνα.

Πέρασμα προφυλακτικού , την έστησα στα τέσσερα και την πήρα αρχικά από μουνί πισωκολλητα , δυνατός ρυθμός ενώ την τράβαγα από τα βυζόμπαλα προς τα μένα ενώ την γάμαγα ,βγήκα από μέσα της και πήγα να βάλω τον πούτσο μου στην κωλοτρυπιδα της , κάτσε να βάλω λίγο σάλιο είπε , δεν χρειάζεται της απάντησα ,
έσκυψα και έφτυσα στην κωλοτρυπίδα της, τα άπλωσα με το δάχτυλο μου και σιγά σιγά έβάλατον πούτσο μου μέσα της. Αρχικά μέχρι να ανοίξει λίγο την πήγα ήρεμα ,μ ετά όμως την ξέσκισα….Γύρναγε το κεφάλι της και με κοιτούσε λάγνα ….την ξέσκιζα δυνατά και αυτή έπαιζε το μουνί της. Την γάμισα από κώλο περίπου 7 λεπτά , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω τραβήχτηκα έβγαλά το προφυλακτικό και έχυσα στην κωλοτρυπίδα και το μουνάκι της.

Ανταλλάξαμε μερικά φιλιά και έφυγε γρήγορα γρήγορα να κάνει μπάνιο γιατί την περίμενε άλλος πελάτης. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από μισάωρο , η Ελενίτσα είναι μέτρια εμφανισιακά αλλά είναι φιλότιμη στο μασάζ κα κάνει τα πάντα στο σέξ. Αξιόλογη επιλογή και εγγύηση όπως έχω ξαναπεί.
Κόστος συνάντησης
20
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.810
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού