Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83422
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη μετά από πολύ καιρό στης Κας.Γιάννας σήμερα το πρωί γύρω στις 11.00 . Χτύπημα του κουδουνιού άνοιγμα πόρτας ανέβηκα τα σκαλιά και με περίμενε η κα.Γιάννα , αγκαλιές φιλιά και πέρασμα σε ένα από τα σαλονάκια , τα είπαμε για κάνα δεκάλεπτο. Δούλευαν δύο κοπέλες μόνο μίας και η 3η της παρέας η Μάγια είχε ρεπό. Μία κοπέλα ήταν η Ελενίτσα την οποία όλοι την ξέρετε και ήταν στο δωμάτιο, 2η κοπέλα ήταν η Κατερίνα όπου και την φώναξε από την κουζίνα για να την δώ.

Εμφανίστηκε μία ξανθιά μίλφ γύρω στα 35 με ένα πολύ ωραίο κόκκινο φορεματάκι , κανονικό σώμα και μετρίου αναστήματος (γύρω στο 1.70-1.72…) , έτσι όπως την είδα φαινόταν καλή αλλά χωρίς τα ρούχα η εικόνα της αλλάζει πολύ… Είπα στην Γιάννα ότι θα περάσω. Με οδήγησε στο δωμάτιο και μου έδωσε πετσέτα. Στο δωμάτιο που πέρασα δεν είχε ντουζιέρα μέσα , είχε όμως τόσο μασαζοκρέβατο όσο και μια ντιβανοκασέλα σύν ότι άλλο έχει ένα δωμάτιο Γιάννας. Αφού διάλεξα ένα ζευγάρι παντόφλες από τα 6 διαφορετικών ειδών που υπήρχαν παραταγμένα κάτω από το μασαζοκρέβατο πήγα δίπλα στο μπάνιο για ντουζάκι.

Σκουπίστηκα και ξάπλωσα μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο , μερικά λεπτά ύστερα ήρθε στο δωμάτιο και η Κατερίνα , είχε κάνει μπανάκι και ήρθε φορώντας την πετσέτα στο κορμί της. Μιλήσαμε λίγο για να σπάσει ο πάγος αλλά δεν είναι καθόλου ομιλητική . Ξεκίνησε μασάζ αφού με πασάλειψε με πάρα πολύ λάδι το οποίο ήταν
τουρλού διάφορων τεχνικών που ήξερε αλλά γενικά ήταν μέτριο ενώ κάλυψε μόνο την περιοχή από ώμους μέχρι μέση και 2-3 περάσματα από κωλομάγουλα.

Μου είπε αν θέλω να γυρίσω , έβγαλε την άσπρη πετσέτα και αποκαλύφτηκε πλήρως το κορμί της …πάρα πολύ χαλαρή κοιλιά με ραγάδες και 2άρι στήθος νερουλιασμένο….. Άνοιξέ την συσκευασία του προφυλακτικού και το κράτησε στο χέρι της. Έφερε τα βυζία της στο ύψος του κεφαλιού μου και έγλυψα λίγο τα βυζιά της ενώ χούφτωνα τα κωλομέρια της. Ξεκίνησε να με φιλάει στα μπούτια και μετά στα αρχίδια , όταν ο πούτσο μου ήρθε σε στύση τον πήρε στο στόμα της. Μια καλή πίπα χωρίς πολλά πολλά .

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση την έστησα ανάσκελα στο ντιβάνι και την γάμαγα δυνατά , ανταλλάξαμε και κάποια πεταχτά φιλιά , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , γαμίσι για κάνα 3λέπτο και της είπα να μου πάρει πίπα για να τελειώσω. Μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε το πούτσο μου στο στόμα της , με έγλυφε αλλά πιο πολύ μου τον έπαιζε με το χέρι της , μετά από λίγο έχυσα τελικά στα βυζιά της.

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου μισή ώρα , οκ σε αυτό το σπίτι δεν πάς για το μασάζ αλλά κάποια βασικά πρεπει να τα κάνουν , πίπα μέτρια και στο γαμίσι μικρή συμμετοχή , στα σύν βέβαια η άνεση χρόνου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 29, 2015
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.645
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού