Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.00 . Βραδινή βόλτα μόνο στην Ιάσωνος , 29 σπιτάκια έχει η Ιάσωνος , τα 18 ήταν ανοικτά τα 11 κλειστά. Κατέβηκα τα σκαλάκια και μπήκα στον οίκο ο οποίος ήταν άδειος από πελάτες. Καλός τον μου είπε η υπηρεσία κάτσε η κοπέλα είναι στο δωμάτιο. Ρώτησα αν δουλεύει η Τζούλια για να μην περιμένω άδικα , όχι δουλεύει η Βανέσα κάτσε να την δείς.

Μετά από κάνα 5λέπτο βγήκε η Βανέσα , ξανθό κοντοπούτανο ζυμαράκι με ωραίο κωλαράκι και 1.5-2άρι στητό βυζάκι , αργότερα μέσα μου είπε ότι είναι από Ρουμανία 22 ετών αλλά για Αλβανή την έκοψα … Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.
Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από κάνα 2λέπτο ήρθε , μιλήσαμε λίγο τα τυπικά πως σε λένε ηλικίες κλπ , ξάπλωσα στο κρεβάτι , έβγαλε το μαύρο στριγκάκι της και ανέβηκε πάνω μου , μου έτριβε το στήθος και την τεράστια κοιλιά μου γελώντας . Χούφτωνα τα ωραία κωλομέρια της και έγλυψα τα στηθάκια της . Κατέβηκε λίγο πιο χαμηλά στα γόνατα μου και άρχισε να μου χαϊδεύει τον πουτσο.

Πέρασμα προφυλακτικού ,ξεκίνησε πίπα που γενικά ήταν μέτρια και ρηχή ,πρώτη στάση ανάποδο cow girl , καλό θέαμα αλλά κάπως άγαρμπο καβαλίκεμα…αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , καλό στήσιμο , έσκυψα και της έγλυψα λίγο το μουνάκι αλλά γρήγορα γρήγορα τραβήχτηκε … Μπήκα στο μουνάκι της και την γάμισα πισωκολλητά για κάνα 3λέπτο μέχρι που τελείωσα .

Στο δωμάτιο έκατσα just 10λέπτο , κοπέλα με ωραίο κορμάκι , προκαταρκτικά μηδενικά , φιλιά δεν δέχεται ενώ και στο 69 τραβήχτηκε , μία απλή εκκένωση αρχιδοσακούλων σε ένα κοριτσάκι με ωραίο κορμί

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Βανέσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.635
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού