Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216466
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η εμπειρία μου με την Εύα ήταν αρκετά καλή, χωρίς εξάρσεις. Καλή πίπα χωρίς σκουφάκι, καλός και ο χειρισμός με το χέρι, αφούσε συνδυασμό με έφερε κοντά στην κατάθεση, εμένα που περηφανεύομαι για τη διάρκειά μου. Μετά το μασάζ (όχι τίποτε το ιδιαίτερο) που μου έκανε εντελώς γυμνή και κατά τη διάρκεια του οποίου της χάϊδευα το μουνάκι, με καβάλησε πάνω στο τραπέζι του μασάζ σε στάση 69. Πολύ μου άρεσε να γλείφω το μουνάκι της. Επίσης της χάϊδευα την περιοχή του κώλου της και της έβαζα ελαφρύ κωλοδάχτυλο που το ευχριστιόταν. Κάποια στιγμή την άκουσα να βογκάει, δεν ξέρω αν ήταν αληθινό ή όχι, αλλά οι ταυτόχρονες συσπάσεις του του σφιγκτήρα του κώλου της ίσως λένε κάτι.

'Ολα αυτά τα είπα στη σύντροφό μου η οποία μου ζήτησε να πάμε και μαζί, να παρακολουθεί τη σκηνή και να παίζει το μουνί της και ίσως να μπει και στο παιχνίδι. Δεν φαντάστηκα ότι θα συναντούσα άρνηση και την πήρα μαζί μου. Δυστυχώς δεν μας άνοιξαν την πόρτα, προφανώς βλέποντας από το "ματάκι" της πόρτας ότι ήταν και γυναίκα μαζί. Σε δεύτερη φάση ξαναπήγα μόνος και όταν μου άνοιξαν τους εξήγησα ότι ήθελε και η γυναικα μου να παρευρίσκεται. 'Ηταν η Εύα και δύο άλλες γυναίκες εκεί και μου είπαν ότι φοβούνται μήπως ήταν ο ΣΔΟΕ ή το ΙΚΑ και το απέκλεισαν...

Ξαναπήγα πριν από 20 μέρες περίπου και ζήτησα την Εύα. Μου είπαν ότι δεν εργάζεται πλέον εκεί. 'Ηταν μιά μικροκαμωμένη, η Χριστίνα και μιά άλλη πιο ψωμωμένη, Ρουμάνα μου είπε, την οποία και πήρα. Επαναλήφθηκε περίπου το ίδιο σκηνικό. Καλή ήταν, αλλά δεν με καύλωσε ιδιαίτερα. Δεν της άρεσε το κωλοδάχτυλο και δεν φαινόταν να το ευχαριστιέται. Η χημεία μετράει πολύ...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
61
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2015
μηπως ξερεις αν η χριστινα που ειδες ειναι αυτη που ηταν στο στουντιο της μπακνανα?
16 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το ξέρω συναγωνιστή. Δεν έχω πάει στη Μπακνανά...
27 Σεπτεμβρίου, 2015
Φιλε μου αμα έχεις βρει τέτοια συντροφο μην την αφησεις ποτε να φυγει!!!! Ρισπέκτ απο μενα εισαι μεγάλος ακομα και αν δεν σας έκατσε Προσκύνημα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3