Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εσπρωξα την πορτα και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ανακαινισμενου οικου.Το σαλονι ηταν φρεσκοβαμμενοΚαπέλο.Η τσατσα μου παρουσιασε την Μπιανκα.Η κοπελα ηρθε και καθισε στα ποδια μου και με ρωτησε αν θα περασω μαζι της.Προκειται για μια νεαρη ξανθια κοπελα με μακρυ μαλλι που ειχε μαζεμενο , σχετικα ομοφο γλυκο προσωπο με λιγο παραξενα ματια , κοντη σε αναστημα , ωραια μικρα στητα βυζακιαΓλώσσα και ωραιο αδυνατο κορμιΓλώσσα.Η κοπελα ειναι μεγαλη γυρολογος και εχει δουλεψει σε πολλα μπουρδελαΝαι!.Εχει δουλεψει στο παρελθον Διδυμου 8β,Φωκαιας 27β,Φωκαιας 24 με το ονομα Λαβινια καθως και Αγκυρας 12β,Διδυμου 20,Λιοσιων 79,Βεργας 3,Ιασωνος 19β,Μεγ.Αλεξανδρου 22 κτλ.Γερο-μύστηςΕιναι η κοπελα που ειχε ξεκινησει μαζι με της Αντελινα,Αλεξανδρα,ΛαρισαΓερο-μύστης.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο ανακαινισμενο δωματιοΚαπέλο.Εχει χασει την καλτιλα του απο την τελευταια φορα που ειχα παρει σε αυτο την ΣαντραΝαι!.Το κλιματιστικο δουλευε και το δωματιο ηταν αρκετα καθαρο για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.Ξαπλωσα στο κρεβατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστηΧαμόγελο Μπιανκα.Μιλαει καλα Ελληνικα.Η κοπελα αφαιρεσε το στρινγκακι της και αρχισε να μου κανει προκαταρκτικα.Μου εγλυψε για λιγο τα βυζακια μου.Υστερα μου περασε με δυσκολια το μικρο προφυλακτικο στη χοντρη μου πουτσα.Η κοπελα ηταν πλαγια ξαπλωμενη προς τα εμενα και με πιπωνε.Η πιπα της ειναι σχετικα καλη για πιπινακι.Με πιπωνε και μου εριχνε καυλιαρικες ματιες απο τον καθρεπτη.Της αρεσει να παιζει με τον καθρεπτη και να κοιταει τον εαυτο της! Δεν τον επαιρνε ομως βαθια.Πιπωνε κυριως το κεφαλι της πουτσας.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα για τα δεδομενα του Μεταξουργειου.

Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Εχει ωραιο λεπτο και ξυρισμενο μουνακι! Πολυ ομορφο μουνακι!Γλώσσα Της τον εχωσα σιγα σιγα στο στενο της μουνακι και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζακια και τον λαιμο.Αυτη επαιζε με τα βυζακια μου και εγω την φιλουσα στο προσωπο.Μετα απο μερικα λεπτα και αφου δεν εχυνα αυτη αρχισε να παιζει με τα μπαλακια μου.Δευτερη σταση πισωκολλητοΚατσικογάμης.Αυτη ειχε χαμηλωσει το προσωπο της τερμα μπροστα και τουρλωσε τον κωλο της.Εχει μικρο σωμα και δεν με πολυβολευε.Της τον εχωσα παλι στην στενη της μουναρα και ξεκινησα να την γαμαω σε μετριους ρυθμους.Αυτη με κοιτουσε καυλιαρικα απο τον καθρεπτη.Το θετικο ειναι οτι κανει παιχνιδι με τον καθρεπτη.Την γαμουσα και της εριχνα μερικα κωλοχαστουκακια.Κατεβηκα πιο χαμηλα γιατι δεν με βολευε η σταση της.Κατεβηκα πιο χαμηλα και οι κοιλιακοι μου ακουμπουσαν στο σωμα της.Ανεβασα ρυθμο και την ξεμουνιαζα δυνατα.Την ξεμουνιαζα δυνατα και της εγλυφα τον λαιμο και ενιωθα την αναπνοη της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της.Βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Μπιανκα πρωην Λαβινια ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Δεν ειναι καμια μουναρα αλλα στο 10ρικο ξεχωριζει.Κανει λιγα προκαταρκτικα που ειναι μικρης διαρκειας.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα ικανοποιητικης διαρκειας.Δεν κανει πιπα δευτερολεπτων οπως κανουν μερικες στο Μεταξουργειο! Εχει πεντακαθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Εχει πολυ ωραια μικρα στητα βυζακια.Συμμετεχει λιγο στο κυριως σεξ.Τουλαχιστον δεν κοιταει το ταβανι και δεν γυρναει το κεφαλι προς τα πλαγια.Κανει παιχνιδι με τον καθρεπτη.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε και η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη,συμπαθητικη και φιλοτιμη ιεροδουλη.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού