Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490065
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν ειχα σκοπο να σχολιασο μιας και δεν το σινυθιζο αλλα με αυτο που ειδα σημερα επρεπε.
Ξεκινησα με σκοπο τι νικολ αλλα τελικα εφτασα αργα και επιασα την αλλαγη βαρδιας,εκεινη την στιγμη μεσα ηταν μονο η εμμυ και μιας και βαριομουν να παω αλλου ειπα να μπω
Γενικα η εμμυ δεν ειναι και καμια μουναρα η κοπελα τις διπλανης πορτασ και εαν (για τα γουστα μου)
Η φωτο ειναι 100% καμια διαφορα απο κοντα.
Πηρα απλο προγραμμα μιας και ηταν πρωτη φορα με την συγκεκριμενη κοπελα και δεν ηξερα εαν λεει.
Λοιπον περναω στο δωματιο ερχεται η κοπελα τα κλασικα "τι κανεις κτλπ"
Ξεκιναει τα προκαταρκτικα φιλακια στο λεμο κτλπ
Πιπα καλη χωρις χερια και βαθια αλλα πολυ συντομη.
Ξεκιναει αυτι απο πανω μου αποφαση δικης της οχι οτι με πειραξε και πολυ αλλα και αυτη η σταση ηταν πολυ συντομη και απο στησιμο δεν ηταν και τιποτα το ιδιεταιρο
Επομενη σταση στα τεσσερα οπου και εκει δεν κρατιση πανω απο 2 λεπτα απο μονη της αποφασισε να το λειξη εκει το θεμα σηκοθικε μου εβγαλε την καποτα και ξεκινισε μαλακια και εδω ολα χαλασαν,ε ειδα που πιγενε το πραγμα και τις ειπα να φυγει εαν ηθελα μαλακια την τραβαγα και σπιτη.Αυτα απο εμενα δεν ξερω τι δεν πηγε καλα ισως εγω με την κοπελα να μην ειχα την καταλληλι χημεια ισως με καποιον αλλον να ειναι αλλιως τι να σας πω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KATALIAS, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού