Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
απογευμα μπενουμε στον εν λογο ντελο μαζι με δυο φιλαρακια που ειχαν ερθει για παρεα,η τσατσα μας παρουσιαζει την μαγια(ουτε το ονομα δεν συγκρατησα εκεινη την ωρα)ωραιο μελαχρινο αδυνατο και στρογυλλο κωλαρακι.Δινω το αντιτιμο,μπενω στο δωματιο βγαζω ρουχα και περιμενω κανα 3λεπτο,μπενει με χαιρεταει με ρωταει πως με λενε και μου περναει προφυλακτικο σε πεσμενο εργαλειο Χμμμ; η πιπα ηταν χαλια καθως τα δοντια τρυματιζαν τον πουτσο με αποτελεσμα να της πω να τον καβαλησει χωρις ακομα να εχει ανηψωθει καταλληλαΕμμμμ.Καθως χοροπηδουσε παω να της γλειψω ρογα και με με αποθει λεγωντας ξαπλωσε(η δευτερη ξενερα και επειτε συνεχεια)την γυρναω στα τεσσερα και της αρχιζω το σφυροκοπημα,σε καποια στιγμη μου ηρθε να τελιωσω αλλα το κρατησα,το καταλαβε εκεινη και μου λεει αντε χυσε,δεν εδωσα σημασια την γυρναω σε ιεραποστολικο τον μπενοβγαζω 4-5 φορες,σταματαω και της λεω να ξαπλωσει(spoon)δυσανασχετισε και πειρε θεση με ενα βλεμμα αγγελαδας.Μετα απο 2-3 σφυροκοπηματα τελειωσα,σηκωθηκε με αποχαιρετησε και εφυγε.ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΟΧΗ+το δωματιο βρωμαγε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2015
Καλά ρε φίλε, κριτικές δεν διαβάζεις; Δεν βλέπεις ότι η τύπισσα πλέον είναι από τις χειρότερες στη Φυλής; Κρίμα το 20αρικο. Ρίξτε μαύρο επιτέλους.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1