Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επιστροφή στο κλεινόν άστυ (λέμε τώρα) μετά από δεκαήμερες διακοπές. Τα βόδια εδέησαν να επιστρέψουν και αυτά επαναφέροντας την πόλη στους συνήθεις ρυθμούς της. Ναυάγια, κινούμενες νευρώσεις και σκατίλα περιβάλλουν την αναίτια ύπαρξη μου που, με τους βουβώνες φορτωμένους σπέρμα πέντε ημερών, αποφασίζει να καταδυθεί, χρησιμοποιώντας τις κυλιόμενες σκάλες του μετρό, στο τελευταίο επίπεδο της κολάσεως για να ξεμπουκώσει.

Στο σαλονάκι με υποδέχεται καθισμένη η πρώτη εταίρα, φοράει ένα μαύρο εφαρμοστό που παλεύει να συγκρατήσει σάρκες, κυρσούς και κυτταρίτιδα, όλα στον υπερθετικό, η δεύτερη ονόματι Ειρήνη βρίσκεται στο δωμάτιο. Πρόκειται για το σιτεμένο, κοκκινομάλικο κοντοπούτανο με το χαμηλό κέντρο βάρους που στο παρελθόν έχω δοκιμάσει αποκομίζοντας ικανοποιητικές εντυπώσεις. Χωρίς να το πολυσκεφτώ δίνω στην τσατσά το μπλέ εισητήριο για ντουέτο και εισέρχομαι στην κλίνη. Η αποφορά των σωματικών και κολπικών υγρών από τις προηγούμενες «συνεδρίες» με τυλίγει μεθυστικά παρά την προσπάθεια του φτηνού αποσμητικού να τις καταπνίξει. Η ζεστασιά των χλιαρών βαλτόνερων του απεγνωσμένου σεξ και των φτηνών πόθων με εξιτάρει άλλωστε περισσότερο από το όποιο κρυόκωλο τρόπαιο που παρουσιάζεται ως τεκμήριο κοινωνικής επιβράβευσης.
Μετά από ένα δεκάλεπτο εμφανίζονται τα φαλαινοειδή πάνω σε ψηλά πορνοτάκουνα, οι Ειρήνη πέφτει πάνω μου και με πνίγει με τις σάρκες της, οι χυτοί μαστοί της γλυφουν σα σπάτουλα το πρόσωπο μου καθώς η Μαριά μου λείχει μαεστρικά το πέος μετατρέποντας την πλαστελίνη σε γύψο. Τουρλώνει την κωλάθρα της στην άκρη του κρεβατιού και στηριζόμενος στους τεράστιους λαγώνες της μπαίνω μέσα της. Παρατηρώ αυτή την πανδαισία σάρκας, σαν λουκούλεια εδέσματα απλωμένα στον μπουφέ. Αλλαγή καπότας, παρτεναίρ και στάσης, παλινdρομώ στο μέσα στο πολυχρησιμοποιημένο, σα νοικιασμένο αυτοκίνητο, μουνί της Ειρήνης ενώ τα βυζιά της Μαρίας κρέμονται μπροστά μου σαν σάπια κρέατα από το τσιγκέλι του χασάπη. Εκκενώνω το σπέρμα καθώς η Ειρήνη με μιμείται μορφάζοντας παιχνιδιάρικα. Τα χρησιμοποιημένα θήλεα εξέρχονται της κλίνης και το χρησιμοποιημένο προφυλακτικό πετιέται στα σκουπίδια, έξω περιμένουν και άλλοι…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρία
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Πρυτανης

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2015
Εξαιρετη περιγραφη!!!
27 Αυγούστου, 2015
Απορώ πως τελείωσες με τέτοια γομάρια Χμμμ;Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2