Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327258
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Άντρεα έχω συνευρεθει περισσότερες από μία φορά. Έτσι η ημερομηνία συνευρεσης είναι ενδεικτική.

Όσον αφορά στο στούντιο, το πάρκινγκ για όσους έχουμε αυτοκίνητο είναι δύσκολο τις πρωινές ώρες, εύκολο τις απογευματινες οποτε έχουν σχολασει οι γυρω υπηρεσίες και λίγο δύσκολο το βράδυ. Το κτίριο είναι μια παλιά διοροφη μονοκατοικία, τα δε δύο επάνω δωμάτια θα τα χαρακτήριζα επιεικώς απαράδεκτα, με ντουζιέρες στις οποίες ίσα που χωρας και δεν ειμαι κανένας χοντρός, τα κλιματιστικά είναι τόσο αρχαία, που αν και ακούγονται να λειτουργούν, κατα την διάρκεια του... αγώνα γίνεσαι μουσκεμα στον ιδρώτα, ενώ στο δωμάτιο 2 δεν υπάρχει ροοστατης για την ένταση του φωτός, με αποτέλεσμα να ειναι μονίμως θεοσκοτεινο. Όσον αφορά την υπηρεσία, οι κυρίες της υποδοχής είναι ευγενεστατες και διακριτικότατες.

Στο κυρίως πιάτο και συγκεκριμένα στην Άντρεα, πρόκειται για μια όμορφη κατά τη γνώμη μου γυναίκα, ηλικίας 30+,πεντακάθαρη, με πιασιματα και σιλικονουχες βυζαρες, που είναι το μεγαλύτερο της ατού. Τα προκαταρκτικα της είναι πολύ καλά, με τριψιματα με τις βυζαρες της και φιλάκια σε όλο το σώμα, πολύ καλή ισπανική και εξίσου καλή και αισθησιακή πιπα, ενω το μουνακι της είναι πανέμορφο και πεντακάθαρο και χαίρεσαι να το γλυφεις. Ενώ όμως δέχεται γλώσσα στη μουνοτρυπα της, δεν δέχεται δάχτυλο.

Στα του αγώνα, παίρνει πρωτοβουλίες σε σημείο που να επιλέγει η ίδια πότε θα αλλάξετε στάση και επειδή όπως αναφέρω στην αρχή έχουμε συνευρεθει περισσοτερες από μία φορές, τις κινήσεις της θα τις χαρακτήριζα... μηχανικες, κοινώς επαγγελματικες. Επίσης έχει ένα θεματακι με τον χρόνο που πρεπει να βρίσκεται στο δωμάτιο, όταν αργεις να τελειώσεις, ωστόσο σε καμία περίπτωση δεν σε αφήνει χωρίς να χυσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Σεβαστός
Εγγραφή:
7 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
372
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού