Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140942
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ο λογος που εδωσα τιτλο την συνεχεια του φιλου kinky boy εθναι γιατι απλα η κριτικη του με βρισκει συμφωνο 100%!

λοιπον, το ραντεβου κλειστηκε στο Μεταξι κατα τις 1030 το πρωι. Η εν λογω κυρια εμφανιστηκε κατα τις 1200 (θα μου πειτε τι περιμενα ολη αυτη την ωρα...ελα μου ντε? καθαρη περιεργεια λεω εγω, και ευτυχως γιατι θα νομιζα , αν εφευγα, οτι θα εχανα την ΜΙΛΦΑΡΑ)

Με το που μπαινει στο δωματιο, αρχιζει να αδειαζει τις 2 τσαντες που ειχς φερει μαζι της στο κομοδινο. Αφου επιασε ολο το χωρο απο το πρωτο, συνεχιζει και με το δευτερο κομοδινο. Παντου μωρομαντηλα, κρεμες, ιωδια, οξυζενε και δεν θυμαμαι και εγω τι αλλο . Λες και πηγαιναμε στο πολεμο!! Αντε λεω, δεν πειραζει μπορει να ειναι ξεκαβλε τα πρωτα 10 λεπτα, αλλα εχουμε ωρα στην διαθεση μας. Τα πραγματα θα γινουν καλυτερα. Αμ δε! Αμεσως γδυνεται, απο μεσα τιποτε (τελειως ξεκαβλε συνεχεια) και τρεχει στο μπανιο, λες και ηρθε απο τις λασπες τις ριζοφυτειας στην Κινα.Με το που βγαινει απο το μπανιο, απλωνει το σεντονι κατα μηκος του διαδρομου για να πατησει και καλα μεχρι το κρεββατι, και αυτο ηταν. Αρχισε μια παρλα ανευ προηγουμενου για ολα τα ζητηματα της ανθρωποτητας. Οκ, ρε παιδια, να ειναι social, αλλα οχι και ετσι.
Απο εμφανιση?Τιποτα μα τιποτα το ιδιαιτερο. Προσωπο οκ αλλα σωμα οχι, δεν μου αρεσε καθολου. Ισως το εντελως γυμνο στην αρχη με ξενερωσε αρκετα και γενικα η αλλοπροσαλλη συμπεριφορα της με κρυωσε αρκετα. Τα της μαχης, μπορειτε να τα φανταστειτε. Τιποτα το ιδιαιτερο. Η κοπελα προσπαθησε αλλα ηταν πλεον πολυ αργα για μενα. Πιπα χωρις, βαρετο γαμησι, και χυσιμο με μαλακια για το τελος (kinder εκπληξη). Ειναι η εμπειρια που θα θελω να ξεχασω μιας και δεν μου εχει τυχει ποτε μα ποτε στο παρελθον. Προσοχη . Δεν υποστηριζω οτι η κοπελα δεν ηταν καλη μονο απο δικη της πλευρας. Ισως φταιω και εγω, να μην δουλεψε η φυσικοχημεια μας, αλλα και παλι τοοοσο πολυ? Anyway, ετσι περασε 1 ωρα αργα και βασανιστικα για εμενα φιλοι μου. Ισως για αλλους να ειναι καταπληκτικη, ετσι ειναι αυτα. Ομως ειχα την υποχρεωση οπως διαβαζω τις δικες σας κριτικες και βγαζω καποια συμμερασματα, ετσι και απο δικης μου πλευρας να δωσω την εμπειρια μου σε εσας.
Να εχουμε ολοι καλες συνεχειες και να περναμε παντα καλα!!ΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.413
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, geroksouras, doc_lin και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2015
Πως να μη ξενερωσεις τυπε,απλωνει τη πραματια της σα ναι στο ρομ μπαζαρ,ξεκιναει πιπα μιλωντας περισσοτεροΜαλακία
,εδωσες 80 για 1 ωρα;80 εχει το 2 ωρο,εγω για 1 ωρα,εδωσα 50 Χμμμ;
25 Αυγούστου, 2015
Το 80αρι είναι για μια ώρα η δυο? Ρωταω γιατί ήταν 2ωρο μήπως άλλαξε κάτι.
26 Αυγούστου, 2015
Kudos στον φίλο για την πολύ ωραία και ανιδιοτελή κριτική. Ναι!
Και δεν έχει να κάνει τόσο για το αν πέρασε καλά ή όχι (αυτό εξαρτάται από τα γούστα του καθενός και την διάθεση/timing), αλλά από την ξεκάθαρη πρόθεση να περιγράψει ακριβώς πως πέρασε και να μην το ρίξει σε "μυθοπλασίες".
Διότι κάποιοι εδώ μέσα, σε κριτικές και forum, θέλουν εσκεμμένως να μας βαφτίσουν το κρέας ψάρι και να μας βγάλουν τρελούς, βασιζόμενοι σε ιδιοτελή κίνητρα (προς διευκρίνηση, αναφέρομαι γενικότερα, όχι για την συγκεκριμένη κοπέλα).

Υ.Σ. αυτό με την πετσέτα κατά μήκος του διαδρόμου από μπάνιο σε κρεβάτι χαρακτηριστικό trademark, lol. Προσκύνημα
26 Αυγούστου, 2015
μαλλον την σουταρε πανω στο μονοωρο. Ναι!

φιλε γενικα αυτου του τυπου τα cg εχουν μια ταση να μιλανε πολυ. οποτε να τις παιρνεις με μεγαλη ορεξη και να μην τις ξεμπουκωνεις μεχρι να χτυπησει το καμπανακι ! Καπέλο
26 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τι να της πω ρε φιλε και συναδελφε? απλα δεν την αντεχα αλλο, και ηθελα να φυγει. Δεν ειχα ορεξη καθολου για συζυτησειςΧαμόγελοΧαμόγελο
26 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι φιλε μου...εγω απλα δεν ειχα ορεξη να πμω σε συζυτησεις και της εδωσα το 80 για μια ωρα
κανονικα ειναι η τιμε οπως την ξερεις 80/2ωρο
26 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε φιλε, και να φανταστεις οτι δεν περασα και σε σχολια για το σωμα της γιατι θεωρησα οτι ειναι κατι πιο prive για να τα πω ολα εδω μεσα...αλλα το σωμα της δεν εχει καμια σχεση με την φωτο της εδω μεσα αλλα και εξω απο αγγελιες της!!
26 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο ρε φιλε, αλλα καμια φορα το σοκ ειναι τετοιο που δεν μπορεις να τις μπουκωσεις τις πουτανες!!!ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8