Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φτάνω στο κατάστημα στοχευμένα, αφού είχα διαβάσει κριτικές και ειχα δει και τις φωτογραφίες της λεγάμενης στην άλλη σελίδα.Αρκετά ψηλή γυρω στο 1,75, λεπτό μοντελέ σώμα με άριστο κωλί.Το πρόσωπο της συμπαθητικό με σαφείς επιρροές ανατολικού φαινότυπου(θυμίζει Τουρκάλα),αλλά με 2 σπίλους που την αδικούν για οποιον έχει αυτήν την μιζέρια(σαν και του λόγου μου Ντροπή ).
Δίνω το 40άρι που κοστίζει το βασικό και μπαίνω.Μου κακοφάνηκε που η προωθήτρια, τα 10 ευρώ ρέστα από το 50ευρω δεν μου τα δωσε αμέσως αλλά μου πε ''θα στα φέρει η μικρή'' όπως και έγινε.Γενικά σαν κινηση τη καταχωρω παραπλήσιας ξενέρας με αυτη που οι τσατσάδες σου ζητάνε κάτι έξτρα χωρις να αντιπροτείνουν καποια βελτίωση υπηρεσιών που θα λάβεις.Σε βάζει αυτή η κίνηση με το ζόρι στη νοοτροπία να σκέφτεσαι να αφήσεις κάτι παραπάνω στη κοπέλα χωρίς να την έχεις καν δοκιμάσει.Προτιμώ γενικά τα ξάστερα πράγματα.Σε σένα πληρώνω εσύ μου δίνεις τα ρέστα και άσε το κορίτσι έξω από αυτό.Μην μου βάζεις ψυχολογικούς εκβιασμούς ,να ρχεται η πιτσιρίκα από την ξε-Πουτιν-ιασμένη Ουκρανία να μου δίνει το 10ευρω.Να γαμήσω ήρθα όχι να προβληματιστώ.Όποιος ειναι πιο χοντρόπετσος μπορεί να μην κατάλαβε κάν γιατί το αναφέρω αυτόΣπασίκλας Τέλοσπάντων, τουλάχιστον στα υπόλοιπα του καταστήματος το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο με όλα τις ανέσεις και τα απαραίτητα αναλώσιμα(μέχρι και στοματόπλυμα είχε να βάλεις σε μικρά πλαστικά ποτηράκια).
Η Αλίσα μπήκε ευδιάθετη ,με χαμόγελο και εκπνέοντας μια θετική αύρα.Αν και δεν γνωρίζει καλά ελληνικά γιατί οπως μου 'πε ειναι μόλις 2 μήνες Ελλάδα δεν υπήρχε αμηχανία στη μικρή κοινωνικοποίηση για να σπάσει ο πάγος.Στα του αγώνα, τσιμπούκι αρκετά καλό για τα γούστα μου με τη γλώσσα να πιέζει ρυθμικά στα σωστά σημεία. Το καλλίτερο όπλο της δε ,κατά τη γνώμη μου είναι όταν ανέβηκε πάνω μου.Αυτό δεν το χω ξανάζήσει.Το μουνί της σκάναρε τον πούτσο μου και προσάρμοζε την κλίση και την ταχύτητα που κουνούσε το σώμα της αναλόγως τη σκληρότητα του!Δεν χρειάστηκε να κάνω καμία απολύτως διορθωτική κίνηση! Επίσης δεν έβαλε καθόλου λιπαντικό κάτι που το θεωρώ ένα τεράστιο πλεονέκτημα της .Αφού με προσάρμοσε με το κούνημα στην ιδανική σκληρότητα άρχισε να κουνά δυνατά, σε σημείο να ακούγονται στερεοφωνικά τα πλάτς-πλούτς από τους γλουτούς της χωρίς να κουράζεται ενώ εβγάζε ωραίους αναστεναγμούς.
Δυστυχώς σταμάτησε όχι από κούραση αλλά μάλλον από έγνοια της για το χρόνο και μου ζήτησε να την πάρω στα 4 που και η κουτσή Μαρία ξέρει ότι ειναι συνήθως ο επίλογος του γαμησιού(πόσω μάλλον με τέτοια κωλάρα Γαμήσου).Αντε να είχε περάσει κανένα 10 λεπτο μέχρι εκείνη τη στιγμή. Κρίμα γιατί δεν είχε άλλο πελάτη και θα μπορούσε να με κρατήσει λίγο παραπάνω.Το πιασα το υπονούμενο εγώ και επειδή δεν μου αρέσει να πιέζω γενικά αλλά προτιμώ ,να δείχνει η κοπέλα τις προθέσεις της και αναλόγως να αποφασίζω αν θα την ξαναεπισκεφτώ και αν θα τη συστήσω.Οπότε τη ξεκινώ στα 4 που μετά από 2 λεπτά τελείωσα.Α να σημειώσω είχε αντοχές στα 4 και δεν έκανε τα ξενέρωτα που κάνουν άλλες που μετακινούνται μπροστά και γκρινιάζουν ότι πονάνε.
Ανακεφαλαιώνοντας, η κοπέλα έχει καταπληκτικό σώμα για τους λάτρεις της μοντελένιας γραμμής, ειναι πρόσχαρη και με καλές επιδόσεις στο κρεββάτι.Θα μπορούσε να ήταν λιγότερη τυπική με το θέμα του χρόνου κάτι που θα της προσεδιδε ακόμα μεγαλύτερο value for money.Πάντως το μόνο σίγουρο ειναι ότι φεύγεις και δεν μετανιώνεις που μπήκες.Ηταν μια καλή εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
anatolikomplokolagnos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού