Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά το χοντρό ξενέρωμα που έφαγα χθες με την Μπιάνκα του ίδιου πρακτορείου, εμπιστεύθηκα το ένστικτό μου και την προτροπή της ευγενέστατης τηλεφωνήτριας Δώρας.
Αν βρω στο σάιτ τη Μπιάνκα, θα γράψω κριτική και γι αυτήν την πρεζονοΠολωνή. Ωστόσο, μακρυά απ την Μπιάνκα...
Λοιπόν το κορίτσι Κέλλυ, έχει τρομερή διάθεση για "τα πάντα ΟΛΑ"΄στο γαμήσι. Στα αρνητικά η εμμονή της να υποκρίνεται Μολδαβική εθνικότητα και να μην γνωρίζει λέξη από ΡουμανοΜολδάβικα. Καθόλου δεν με χαλάει η εΘνικότητα -όποια κι αν είναι.
Συμπαθητικό πρόσωπο, νεαρή 20-23χρ, σώμα με λίγα τατουάζ & ελάχιστα παραπάνω κιλά απ όσο γουστάρω. Never mind.... Η διάθεση και το "πάθος" της για γαμήσι, γλειψήματα, χάδια εκατέρωθεν (τρυφερά/βίαια) το υπερκάλυψαν.
Ήρθε στο συμφωνηθέντα χρόνο, με χαμόγελο και καλή διάθεση. Αμέσως με ρούφηξε στο πούτσο -ήμουν μπανιαρισμένος- κι επειδή θάχυνα, πέρασμα καπότας και γαμήσι. Σκληρό, βίαιο με προστυχόλογα εκατέρωθεν κι εναλλαγή στάσεων. Καρεκλάτο, στο μπάνιο, στα όρθια, πλαγιαστό, πισωκολητό, ιεραποστολικό. Εδώ της έβαλα στον ώμο μου το αριστερό της ποδι και κατέθεσα στη μουνάρα της τα χύσια μου. Είπε πως δεν έχει ξαναγαμηθεί σε τέτοια στάση.
Ντουζάκι και τσιγάρο για ξεκούραση και πέρασμα στο δεύτερο μέρος. Έκανε μασάζ άτεχνο, αλλά το στόμα της όταν ανέλαβε με ξανάκανε ...τούρμπο! Γαμήθηκε πάνω μου ανελέητα. Είχε καβλώσει στο έπακρο και τα μουνόζουμά της μουσκεψαν τ'αρχίδια μου... Την ξανάβαλα από κάτω, με το κεφάλι της κάτω κι έξω απ το στρώμα να κοιταζόμαστε στον καθρέφτι. Ερωτικότατη πορνοεικόνα.Ναι!
Μ' αυτά και μ'αυτά ο ανελέητος χρόνος πέρασε... Ντύθηκε κι αποχώρησε ευχαριστώντας με.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2015
http://www.bourdela.com/call-girls/girls/bianca-athensjoy/

Εδω ειναι η μπιανκα .. αν και μαλλον θελει νεα καταχωρηση ως adult club ..

Αν λεμε για την ιδια που ειναι φετες και με την τεραστια κλειτοριδα και τα τατουαζ με gothic γραμματα στα χερια φυσικα ...
24 Αυγούστου, 2015
http://www.bourdela.com/call-girls/girls/bianca-athensjoy/
οριστε φιλε για μπιανκα, αν θελεις γραψε
26 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστώ
Ζ
Ζορό_2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3