Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823730
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν μεσημερι κάπου στα μεσα Ιουλιου..Η ημερομηνια είναι ενδεικτική..Περναω τη μεταλική πορτουλα που βρισκεται στο εσωτερικο του Στουντιο και βρίσκομαι στο ομορφο σαλόνι..Ειχα πληρωσει απλο+ποδολαγνεια..Με υποδεχεται η υπηρεσια και αφου μου παρουσιαζει τα κοριτσια που δουλευαν αποφασισα να συνευρεθω με τη Μπετυ..Πληρωσα απλο+ποδολαγνεια..Η κοπέλα ειναι περιπου στα 35 με 40 και εχει ενα υπεροχο βλεμμα..ΈρωταςΑφου την περιμενα αρκετα και αφου εκανα το ντουζακι μου, μπηκε στο δωματιο ζητωντας μου συγνωμη για την αναμονη.. Αφου γνωριστηκαμε και μιλησαμε αρκετη ωρα, ξεκινησαμε τα χαδια και τα φιλακια στο λαιμο.. Της εκανα μασαζ στα ποδια και η κοπελα ελιωσε κυριολεκτικα..Ξεκινησα να της γλειφω τα ποδια και η Μπετυ ειχε καθαρα κυριαρχικη συμπεριφορα πράγμα που μου αρεσε πολυ.. Καποια στιγμή ειχε όλη την πατουσα της στο στομα μου απογειωνοντας με...Αφου μου τον επαιξε με τα ομορφα ποδια της, και ειχα γινει τουρμπο, μου περασε προφυλακτικο και μου πηρε ενα τσιμπουκι υγρο και βαθυ..Ηθελα να την γαμησω, αλλα αισθανομουν κουρασμενος απο την κοπιαστικη εβδομαδα οποτε αρκεστηκα στα υπολοιπα..ΧαμόγελοΤο τελειωμα ηρθε με τσιμπουκι και ταυτοχρονο γλυψιμο των ποδιων της.. Συμπερασματικα, η Μπετυ είναι μια κοπελα που ανηκει στην κατηγορια της milfαρας, προσπαθει να σε κανει να περασεις ομορφα, τιμαει τα χρηματα που της δινεις, και απο την κουβεντα μας μετα το τελος της συνεδριας αντιληφθηκα πως εχει ομορφο τροπο σκεψης.. ΈρωταςΈρωταςΑυτα απο εμενα, ελπιζω η κριτικη μου να βοηθησει και τους υπολοιπους συναγωνιστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
83
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2015
Μπέτυ και τα μυαλά στο μπλέντερ !!! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1