Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...άρτι αφιχθείς στην αθήνα ,κουβαλούσα μαζί μου την καύλα απο τις διάφορες οπτικές παραστάσεις απο το αλαφονήσι και παρότι κουρασμένος απο το ταξίδι σύρθηκα κούτσα κούτσα μετάξι...
...είδα ένα νεανικό κορμάκι μετρίου ύψους,μικρομεσαίων μαστών , μέτριας εμφάνισης προσωπείου , αλλά μου έριξε κάποιες ματιές που προσέδιδαν οικειότητα , πιθανόν να έχω ξαναπεράσει μαζί της , άλλα όπως πάντα δεν θυμάμαι , και εκτός αυτού βαριέμαι να ψάξω στις κριτικες μου...
...τέλοσπάντων η θέα της μπρονζέ επιδερμίδας της αλλά και το άσπρο στους μαστούς και την ηβική χώρα με ερέθισαν και είχα αυτόματη στύση...
πεολειχία-->μαστολειχία αν και πονούσε στις θηλές-->ιππασία επι του πέους για κανά 5άρι πιστονιές--> την ξάπλωσα ύπτια και άρχισα να φιλάω το σωματάκι της αν και μου έθεσε απαγορευτικά αν πέρναγα τις γραμμές ηλιοθεραπείας (tan lines) στους μαστούς και το αιδοίο, αλλά παρόλαυτά έκανα παρανομίες φιλόντας στα πεταχτά τις μηροβουβωνικές περιοχές και λίγο την ηβική της χώρα...--> ιεραποστολική εισχώρηση και μετά 5-6 πιστονιές σπερματέγχυσα
...αν και ήταν πρόωρη η σπερματέγχυση , η κοπελιά αναφώνησε : "γουαου γκουντ σεξ" , οπότε πήρα τα πάνω μου για τις σεξουαλικές μου επιδόσεις και τονώθηκε ο αντρισμός μου!
...τέλοσπάντων πέρα απο την πλάκα , γουστάρω πολύ που γύρισα και απολαμβάνω την καθημερινή μου διαβίωση στην πρωτεύουσα του πορνισμού την Αθήνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού