Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είσοδος στο τραρδί αυτό στο δεξί σπίτι όπως ανεβαίνουμε, η υπηρεσία παρουσιάζει την Χριστίνα, Ρουμάνα, 20 ετών με βυζάρες, ωραίο σώμα και μέτριο κωλαράκι ... μπαίνω χωρίς δεύτερη σκέψη. Η υπηρεσία μου λέει, ''Καλό πόδι πάντα''. Δεν κατάλαβα, και μετά της λέω ''α είμαι ο πρώτος, να είμαι τυχερός?'', και μου απαντά καταφατικά ''Ναι''.
Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει, μιλάμε για λίγο και αρχίζω να της φιλάω τα μαστάρια ενώ αυτή με χάΪδευε στα μαλλιά, ξεκινάει να μου βάλει ύστερα καπότα ενώ δεν μπορούσε μου λέει να τον κρατήσω και να μου την τοποθετήσει και πράγματι, ξεκινάει τσιμπούκι κλασικό ενώ εγώ χούφτωνα και φίλαγα το σώμα της, δάχτυλο πάνω από το βρακί της μόνο.
Πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου μου λέει να είμαι σιγά σιγά καθώς ήμουν ο πρώτος της για εκείνη την ημέρα, τον τοποθετεί και αρχίζω να την γαμάω σιγά ενώ την φίλαγα στον λαιμό, δεν της άρεσε λόγω μουσιών, δεν μου την είπε όμως απλά γέλαγε μόνο, η συμμετοχή της κοπέλας όση ώρα την γάμαγα ήταν να με χαϊδεύει στην πλάτη και στην μέση ενώ όποτε έμπαινα βίαια έδειχνε να χάνει τα λόγια της.
Την γυρνάω στα τέσσερα, εκεί η κοπέλα σβήνει το φως από το πορτατίφ, black out ίσα ίσα έβλεπα την κοπέλα, φαινόταν βέβαια, εξεπλάγην αλλά ok, της τον καρφώνω και την αρπάζω από τα ωραία της καπούλια, σιγά σιγά μου είπε κι εδω, την πήρα για κάποια λεπτά και τελείωσα μέσα της, αρπάζοντας την από την μέση.
Σηκώνεται και πάει νιπτήρα να σκουπίσει το μουνί της, ενώ πάω κι εγώ, είπα κάποια λίγα πράγματα ντύθηκε ... την ρώτησα γιατί έκλεισε τα φώτα στα τέσσερα και μου απάντησε πως έτσι της αρέσει, μάλιστα μετά τα ξανά άνοιξε.

ίσως τιμηθεί ξανά η κοπέλα στο μέλλον ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού