Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στις 13.00 . Δούλευε η Φωτεινή μία κοπέλα που δεν έχω ξαναδεί . Σαλονάρισε με άσπρο φόρεμα διάφανο
με τα μαλλιά της πιασμένα πάνω να τα στηρίζουν άσπρα γυαλιά ηλίου. Πρόκειται για μία ψηλή μιλφ με καστανά μαλλιά σκούρα , σύμφωνα
με τα λεγόμενα της 43 χρονών (γεννημένη το 1972 όπως είπε)από την Ουκρανία. Το σώμα της είναι κάπως ανομοιόμορφο...δηλαδή τα
ψηλά μακρυα πόδια της είναι κανονικα , μετά έχει κοιλία μεγάλη και 3άρια βυζιά , έχει πίρσινγκ στην μύτη και ένα μικρό τατού στον δεξί ώμο.
Ηταν πολύ επιθετική στο δωμάτιο και γεμάτη υποσχέσεις . Εννοείται ότι δεν έχασα την ευκαιρία να δοκιμάσω κάτι καινούργιο , γιατί για εμένα αυτός
είναι ο σκοπός όταν κάνω βόλτα και όχι να πηγαίνω όλο στην ίδια , τα στανταράκια μου είναι μόνο για όταν βιάζομαι να βολτάρω.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο που έχει το άσπρο πέπλο στο κρεβάτι. Φρεσκαρήστικα και ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο , εδώ θα ήθελα να πώ προσοχή
γιατί σε αυτό το δωμάτιο η πόρτα δεν κλείνει καλά.Άρχισε να μου μιλάει ενώ ταυτόχρονα έβγαζε φόρεμα και εσώρουχα ενώ έλυσε και τα μαλλιά της , εγώ σκουπιζόμουν.
Μου είπε ότι τώρα ξεκίνησε αυτή την δουλεία , πρίν 20 χρόνια όταν πιτσιρίκα ήρθε στην Ελλάδα δούλευε σε Strip Clubs ενώ όταν πια έκλεισε η καριέρα της και μέχρι να
ξεκινήσει αυτό που κάνει τώρα δούλευε σε κωλόμπαρα.....

Την πλησίασα και αρχίσαμε όρθιοι όπως ήμασταν να φιλιόμαστε , φιλιόμασταν με πάθος με χάλασε λίγο ότι το στόμα της μύριζε τσιγαρίλα... Άρχισα να γλύφω και να δαγκώνω
τα βυζια της ενώ έπαιζα με την μουνάρα της . Κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και χωρίς να με ρωτήσει κάτι πήρε το καυλί μου στο στόμα της , το ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ.... το έβαζε βαθιά
μέσα της μέχρι πνιγμού , σταματούσε μου έγλυφε τα αρχίδια και με μαλάκιζε και μετά ξανά τον έπαιρνε στο στόμα. Την σταμάτησα και την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , άρχισα να γλύφω την μουνάρα της
αλλά και την κωλοτρυπίδα της και καύλωσε , σταμάτησε , της είπα να μην κουνηθεί , πήγα μπροστά της γονάτισα στο κρεβάτι και της έδωσα πάλι τον πούτσο στο στόμα της. Τώρα άρχισε τα φτυσίματα και
να τον χτυπάει στην γλώσσα ενώ τον έγλυφε κατά μήκος , μεά την έπιασα απο το κεφάλι και τα μαλλία και της γάμαγα το στόμα. Φώναζε ότι της αρέσει αυτό που της κάνω αλλά θέλει να γαμιθει.

Πέρασμα προφυλακτικού , πήγα όρθιος απο πίσω της και μπήκα στην μουνάρα της , την γάμαγα δυνατά πισωκολητά , η αλήθεια είναι ότι έχει αρκετά μεγάλο μουνί αλλά όκ...συνέχισα έτσι για ώρα
αλλαγή στάσης ιεραποστολικό , πολλά γλωσσόφιλλα και συγχρονισμός ρυθμού , αλλαγή 3ης στάσης , πισωκολλητο στα όρθια μπροστα στον καθρέπτη για κάνα 2λέπτο
και τέλος της είπα να γονατίσει και να τον πάρει στο στόμα . Γονάτισε μου έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να με ρουφάει μέχρι που έχυσα.

Τα έφτυσε στον νιπτήρα πλύθηκε και με περίμενε να κάνω το ίδιο και να ντυθώ. Βγήκαμε μαζί στο σαλόνι μου είπε να περιμένω , ήρθε με τσιγάρο αναμμένο και μου έδωσε αλλά της είπα ότι δεν καπνίζω και γελώντας
μου είπε ότι είμαι άρρωστος.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , εμφανισιακά είναι μέτρια αλλά έχει πολύ συμμετοχή και είναι δεκτική. Για τους μιλφάκιδες που ψάχνουν υπηρεσίες και μπορούν να παραβλέψουν την εμφάνιση
αξίζει μίας δοκιμής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού