Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161754
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κάτι η αφλογιστία αρκετού διαστήματος, κάτι τα brasilian στο Sahara, έκαναν υποχρεωτική μία κατάθεση. Μιας και οι επιλογές αυτού του διαστήματος (αρχές του μήνα) ήταν περιορισμένες, κατέληξα εδώ. Η περιγραφή της είναι όπως δόθηκε ήδη, κανονικό ύψος και βάρος (λίγο παραπάνω περιφέρεια, ίσως για πολλούς αυτό να της δίνει λίγη περισσότερη θηλυκότητα βέβαια), ελαφρώς σχιστά μάτια που παραπέμπουν σε μέρη πιο ανατολικά της Ουκρανίας, γλυκιά φατσούλα και γενικώς παρουσία. Έδωσα 50 € για γυμνό στοματικό.
Μπήκε ευδιάθετη, αρκετά πιο χαμογελαστή από ό,τι ήταν στο σαλόνι, και άρχισα επίθεση στα όρθια την οποία δέχτηκε πολύ ευχάριστα. Μάλιστα, καθώς ακουμπούσα τον πούτσο μου (που είχε ήδη σκληρύνει) στο εφήβαιό της (πάνω από το μουνί), άρχισε μόνη της να κουνιέται μπρος-πίσω. Έβγαλε τα εσώρουχά της και πέσαμε στο κρεβάτι, όπως ήμουν στα γόνατα χαμήλωσε το κεφάλι και άρχισε την πίπα, αρκετά βαθιά χωρίς όμως να κάνει deep, δεκτική σε facefuck καθώς ξάπλωσε σχεδόν ανάσκελα και άφησε και το μουνάκι της αμαρκάριστο, έπαιξα αρκετά με το δάχτυλο (εξωτερικά, δεν επιχείρησα να το βάλω μέσα αν και μάλλον δε θα είχε ιδιαίτερο πρόβλημα), έγλειψε και τα @@. Γενικώς, αρκετά χορταστικά προκαταρκτικά, όπως μου αρέσουν.
Στο κυρίως, ξεκινήσαμε ιεραποστολικά, είχα τον έλεγχο του ρυθμού, ξεκίνησα σχετικά αργά και αυτή κοιτούσε στον καθρέπτη στο ταβάνι και μου χούφτωνε τον κώλο. Αυτό το έκανε πάρα πολύ, από την πίπα ακόμη, περισσότερο μου έπιανε αυτή τον κώλο παρά εγώ τον δικό της Γλώσσα Συμμετείχε με κραυγούλες και αναστεναγμούς, fake βέβαια αλά όχι ενοχλητικά, στη συνέχεια έβαλα τα πόδια της στους ώμους μου και ανέβασα στροφές, και τέλος της γύρισα σε πισωκολλητό για να προλάβω λίγο να απολαύσω τη θέα της κωλάρας της πριν καταθέσω. Αφού έχυσα, έκανε την κορυφαία κίνηση: όπως καθόμασταν δίπλα-δίπλα ακουμπώντας στην πλάτη του κρεβατιού, ενώ είχα χύσει αλλά φορούσα ακόμη την καπότα, άρχισε να με γαργαλάει-γρατζουνάει ελαφρώς με τις άκρες των δαχτύλων και τα νύχια της στα @@ και λίγο πιο χαμηλά, ο πούτσος μου σάλευε και έβγαλε μέχρι τα τελευταία mL σπέρματος, αυτή έκανε χάζι χαμογελώντας και έλεγε "α, του αρέσει". Όντως ήταν ωραία η αίσθηση, δεν μου το είχε ξανακάνει άλλη αυτό το κολπάκι και μπορώ να πω ήταν ευχάριστη έκπληξη. Όταν σταμάτησε ο πούτσος ήταν μισοσηκωμένος, λίγο ακόμη και θα ξαναήταν ετοιμοπόλεμος! Είπαμε καναδυό μαλακιούλες και αποχώρησε, γενικώς θεωρώ πως ήταν μια επιτυχημένη κατάθεση που μου επέτρεψε να ξαναπάω στην παραλία χωρίς απάλευτες κάβλες.
Συνολικά πέρασα όμορφα, μπορεί να μην είναι sex machine ούτε μοντέλο, αλλά είναι γλυκιά και ευχάριστη παρουσία που κάνει και λίγα βρώμικα κολπάκια. Θα την επισκεπτόμουν ξανά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 big_boy

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού