Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τετάρτη, ώρα 18:08
Βλέποντας πως στο Ιάσονος 20Β δούλευε η Λουμινίτσα (Φωτεινή), αναρωτήθηκα ποια θα έβρισκα στο μπουρδέλο που συνήθως δουλεύει η συγκεκριμένη — το υπερυψωμένο ισόγειο της Κολωνού 23.
«Γεια σου αγάπη μου, τι κάνεις;», με υποδέχτηκε η υπηρεσία στον άδειο από κόσμο διάδρομο-σαλόνι. «Καλησπέρα, καλά». «Καλησπέρα! Τώρα θα δεις τη Μόνικα. Πολύ καλή στο δωμάτιο, με δέκα ευρώ! Σιγά σιγά μωρό μου, τσιμπουκάκι, μουνάκι, ελεύθερα πιασίματα, φιλάκια στα βυζάκια, πισωκολλητό».
«Τακ-τουκ, τακ-τουκ...», εμφανίστηκε η περί ης ο λόγος — η κοπέλα που συνήθως εργάζεται στο Ιάσονος 20Β. Μια χαμηλού αναστήματος νεαρή, με ίσιο μαύρο μαλλί σχεδόν μέχρι τη μέση, γλυκό προσωπάκι, μικρό στήθος, καλούτσικο κορμάκι.
«Η κούκλα μου είναι αγάπη! Τι λέτε, θα περάσουμε;»
Εκείνη τη στιγμή, από ένα διπλανό δωμάτιο, βγήκε ένας ημίγυμνος αλλοδαπός κι αφού έδωσε κάτι χρήματα στην υπηρεσία ξαναμπήκε μέσα.
«Μετά το παιδί είμαι;», ρώτησα. «'Οχι, τώρα θα είσαστε εσείς και μετά το παιδί». «Δεν πειράζει, αφού ήρθε πριν από μένα ας πάει πρώτα σε 'κείνον». «Εντάξει!».
Πέρασα στο δωμάτιο με το τζάκι.
Τελικά η Μόνικα ήρθε ύστερα από 20 λεπτά — είναι αλήθεια πως δεν περίμενα τέτοια αναμονή! Τουλάχιστον χαλάρωσα και ξεΐδρωσα καλά. Αργότερα μου έκανε γνωστό πως ο προηγούμενος είχε πληρώσει και για δεύτερη φορά συνεχόμενη. Να γιατί η τσατσά θα την έστελνε πρώτα σε μένα! Κι εγώ που νόμισα πως θα το έκανε για να εξυπηρετήσει τον 'Ελληνα εις βάρος του αλλοδαπού. Τέλος πάντων.
Η κοπελίτσα ήταν απ' τη Ρουμανία, αλλά μιλούσε κι αγγλικά. Κατευθείαν πήρε να ετοιμάσει το προφυλακτικό. Τη ρώτησα εάν πρόσφερε τίποτις προκαταρκτικά πριν το τσιμπουκάκι. Μου απάντησε, πολύ ευγενικά, πως αυτά θεωρούνται (από εκείνη) ως έξτρα, "pentru că este plăcerea proprie clientului" (γιατί είναι για την ιδία [ιδιαίτερη] ευχαρίστηση του πελάτη). Αυτές δε τις υπηρεσίες τις κοστολογούσε «10 έουρω» και περιελάμβαναν: περιφορά του στήθους της στο σώμα του πελάτη, μασάζ, αλλά και φιλιά στο στόμα με γλώσσα, εάν φυσικά εκείνος το επιθυμούσε. Διευκρίνισε όμως πως παρέμεναν εκτός ο σοδομισμός και η καταφύση συνουσία άνευ προφυλακτικού.
Παίρνοντας θέση ανάμεσα στα σκέλια μου —λίγο αργότερα, έπειτα από παράκλησή μου, μετακινήθηκε πρόθυμα πλάι μου για να πιάνω κι εγώ κάτι— ξεκίνησε μια μετριοκαλούτσικη καλυμμένη πίπα σε πεσμένο πούτσο, με ταυτόχρονες θωπείες των αρχιδιών μου, ενώ —όταν ήρθε δίπλα μου— στα δικά μου χουφτώματα – χαϊδέματα, αλλά και σε κάποια φιλάκια – γλειψιματάκια σε βυζιά, λαιμό, μάγουλα, ήταν δεκτική.
Τη γάμησα πισωκολλητά γονατιστά, όπου νιώθοντας την πρόστριψη παρ' όλη την κρέμα, αλλά χωρίς ιδιαίτερη δική της συμμετοχή, ύστερα από δεκάδες —όχι πολλές— παλινδρομήσεις κατάφερα να ολοκληρώσω.
Στο Ιάσονος 20Β βρίσκεται απ' τις 10 π.μ μέχρι τις 10 μ.μ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού