Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55818
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινος πρωινός σήμερα 9 το πρωί με το άνοιγμα των σπιτιών ελάχιστα ήταν ανοιχτά και τελικά κατέληξα στη Βικτώρια την οποία βλέπω πολύ καιρό αλλά δε με τραβουσε να μπω γιατί έχει ταλαίπωρη φάτσα.Γύρω στα 27 την έκοψα,ξανθιά μέτρια φάτσα αλλά συμπαθητική,μέτριο βυζί αλλά μια κωλάρα όμορφη αφρατη και στητή!50€ για 69 με γυμνό.

Ήμουν ο πρώτος της αλλά γρήγορα μπήκε στο νόημα στήθηκε στον καθρέφτη και τούρλωσε την κωλάρα,τρίφτηκα από πίσω της και αυτή με τραβούσε από το κεφάλι να τη ρουφάω το λαιμό,χουφτωνα και δυνατά τα βυζιά... Μετά κατηφόρισα στον κώλο εχωσα το κεφάλι μου και μύρισα τη σούφρα πάνω από το στρινγκ...μετά το κατέβασα μέχρι τα γόνατα και άρχισα να γλειφω την αξύριστη σούφρα της με τόση μανία σαν αδεσποτος σκύλος που είχε μέρες να φάει.Τα κωλομάγουλα εκρυψαν το κεφάλι μου κι εγώ έγλειφα σε όσο βάθος μπορούσα και την έπαιζα και το μουνάκι από μπροστά.

Καυλωσε καλά οπότε την έριξα στο κρεβάτι και την τρελανα στο γλειφομουνι για ώρα,μετά σταθηκα με τα γόνατα μπροστά της και άρπαξε τον σηκωμένο πουτσο στο στόμα της και τον ρουφούσε αργά αισθησιακα...μετά κάναμε 69 και συνέχισε το βαθύ τσιμπούκι κι εγώ την έκανα σπάτουλα σε μουνί κώλο

Πρώτη στάση αυτή από πάνω το μουνάκι ήταν ακόμα πολύ στενό κουνήθηκε αργά στην αρχή αλλά μετά πάτησε γκαζι και τρελάθηκε στο καβαλημα,ένιωσα και την πρώτη της υγρασία... Μετά πισωκολλητό με φοβερό στήσιμο της κωλάρας της σε γρήγορο τεμπο και κωλοσφαλιάρες και τέλος την έβαλα από κάτω και τη γαμησα χαλαρά στην αρχή και στην τελική ευθεία ανέβασα ρυθμό και έριξα ένα πολύ δυνατό χύσιμο με κραυγές
Μετά με αγκαλιαζε και με φιλουσε σα να μην ήθελε να φύγει από το δωμάτιο

Συμπέρασμα...καλό κορίτσι,δεκτικό σε γενικές γραμμές,καλή τεχνική...εντάξει ευχαριστήθηκα μπορώ να πω και θα την πρότεινα σε όλους σαν μια φιλοτιμη πρωινή επιλογή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2015
ποιος ο λόγος να μυρίσεις την σούφρα της? Εμμμμ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1