Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις είχε αλλάξει η βάρδια, κι ενώ ήμουν στην περιοχή, είπα να πεταχτώ στα οικήματα ... μπήκα Καλλέργη, Μέγα Αλέκο 17 είχε ένα ωραίο ξανθό, και Κολοκυνθούς κάτι μπάζα σχετικά. Πηγαίνω στο Κολωνού 48, δυο κοπέλες εκεί και επιλέγω την Βαλέρια, ενώ η ίδια μου είπε να πάμε δωμάτιο. Δίνω το εισιτήριο και μπαίνω στο δωμάτιο που είναι ευθεία κι αριστερά, έχω ξανά τιμήσει σε όλα σχεδόν τα δωμάτια του οικήματος αυτού.
Αλλάζω και ξαπλώνω σε ένα σχετικά καθαρό κρεβάτι κι άνετο και περιμένω το μωρό ... άργησε λίγο να έρθει καθώς υποθέτω έκανε τσιγάρο και σαλόνι. Έρχεται η κοπέλα και την χαιρετάω για να σπάσει ο πάγος, με χαιρετά κι εκείνη ευδιάθετα και ανοίγει καπότα τοποθετώντας την στο στόμα της, εγώ αρχίζω να την πασπατεύω και να την φιλάω στον λαιμό αισθησιακά ενώ αυτή έδειχνε να της αρέσει και ξαπλώνει ανάσκελα με απλωμένα χέρια δείχνοντας μου με αυτό τον τρόπο πως ήθελα χαλάρωση και πράγματι αρχίζω να πιπιλάω τις ρόγες της από τις μεγάλες βυζάρες της και να της γλύφω τον λαιμό, φιλιά στο στόμα πήγα να επιδιώξω αλλά αυτή τα απέφευγε διακριτικά, να πω την αλήθεια δεν τα είχε και μεγάλη ανάγκη καθώς είναι ρομαντική κοπέλα απ' όσο ξέρω. Αλλά ήταν το αυθόρμητο τι να κάνουμε ... τέλος πάντων πάει να μου βάλει καπότα ενώ εγώ ασχολούμουν μαζί της, την έβαλε με το στόμα, ήταν ένα τσιμπούκι με προσπάθεια για deep από μέρους της και με μουγκρητά.
Την βάζω κανονική στάση και την γαμάω λίγο άβολα, καθώς είχε πότε ανοιχτά και πότε κλειστά τα πόδια της ενώ παράλληλα την φίλαγα σε ρόγες και λαιμό, διακριτικά επιφωνήματα από μέρους της. Κάτσαμε λίγα λεπτά έτσι και ύστερα με θέα την κωλάρα της και το τατουάζ της την βάζω στα τέσσερα και την σφυροκόπησα δυνατά με έντονα επιφωνήματα κατέθεσα μέσα στο μουνί της, δεν βιάστηκα να βγω από μέσα αλλά μόλις βγήκα μου μόστραρε το ανοιγμένο μουνί της και την αγνή της κωλότρυπα, ενώ ακούστηκαν δυο ''πορδούλες'' που φυσικά και δεν ήταν πορδές ήταν ο αέρας που είχε μπει στο μουνί της. Έκατσε λίγο με ρωτάει πόσο χρονών είμαι και πάει νιπτήρα όπως κι εγώ για να σκουπιστεί, τα είπαμε λίγο στο όρθιο, με χαιρετάει με φιλάει στο στήθος και βγαίνει από το δωμάτιο.

Αυτά τα λίγα με την μιλφάρα Ρωσίδα, αξίζει για ένα τυπικό γαμήσει ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2015
Ωραίος μύστη σημαντικές οι κριτικές σου βοηθάνε τον κόσμο
22 Αυγούστου, 2015
Καπέλο @redmanftw
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2