Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη βραδάκι στις 20.05 . Για την Αλίσια μου είπε καλά λόγια για τις υπηρεσίες της ένας φίλος. Την Αλίσια
την πρωτοείδα πριν μερικούς μήνες όπου και ξεκίνησε στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15. Δεν θα ήταν ποτέ στις επιλογές μου.Βέβαια πρέπει να
πώ ότι από τότε που ήρθε εδώ σε αυτό το σπίτι όλο την πετυχαίνω σε δωμάτιο , έτσι συνυπολογίζοντας και τα καλά λόγια αποφάσισα να περάσω ,
έτσι κι αλλιώς ένα δεκάευρω είναι μόνο. Μαζί της δουλεύει και η Αντριάνα που απορεί γιατί δεν έχει δουλεία αν και είναι ομορφότερη....

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να δώ την Αλίσια μίας και ήταν σε άλλο πελάτη και ήθελα να πάρω σειρά. Φρεσκαρήστικα και την περίμενα.
Η Αλίσια είναι μία ξανθιά ρωσίδα μίλφ , κοντή , είναι παχουλή με κοιλίτσα , 1.5άρι βυζί και έχει φάτσα που θυμίζει γκρέμλιν . Μιλάει καλά τα αγγλικά
(μάλιστα όταν μπήκε στο δωμάτιο με ρώτησε αν γνωρίζω και όταν απάντησα καταφατικά , ανακουφιστηκε) και λίγες λέξεις ελληνικά. Σε ερώτηση μου πόσο
χρονών είναι απάντησε όσο ήταν η ηλικία του Χριστού όταν πέθανε ....33 δηλαδή , μου φαίνεται ότι κρύβει μερικά χρονάκια.

Όταν μπήκε στο δωμάτιο σηκώθηκα άρχισα να την φιλάω και να της βγάζω τα εσώρουχα , στα φιλιά ανταποκρίθηκε άμεσα , της χάιδεψα το μουνί όπου έχει και λίγο
τρίχα περιμετρικά... Ξάπλωσα στο κρεβάτι , ήρθε απο πάνω μου και άρχισε να μου τρίβεται , μέ φίλησε στο στήθος και στην κοιλιά , χάιδευα το μουνί της και έβάλα
δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της , αρχικά με άφησε αλλά μετά από λίγο μου το έβγαλε λέγοντας μου ότι εσείς οι έλληνες θέλετε να γίνεται τούρκοι και γέλασε , κατέβηκε πιο χαμηλά .

Ξεκίνησε να μου γλύφει τα αρχίδια για ώρα , μετά κατά μήκος τον πούτσο πάνω κάτω , τον πήρε στο στόμα η πίπα της καλή , χωρίς χέρι , έκανε και deep throat αρκετά
καλό. Πήγε πιο κάτω και άρχισε να γλύφει την κωλοτρυπίδα μου αλλά αρκετά επιφανειακά , συνέχισε την πίπα και γύρισε απο μόνη της σε στάση 69 , πήγα να την γλύψω αλλά
είχε κρέμα , πήρα το μωρομάντιλο που είχε φέρει και την σκούπισα , άρχισα να την γλύφω και τις άρεσε. Συνεχίσαμε σχεδόν για κάνα 8λέπτο να γλείφουμε ο ένας τον άλλο. Την σταμάτησα
για να μην χύσω.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση στα τέσσερα , καλή στάση , την γάμαγα και αυτή έπαιζε την κλειτορίδα της , αλλαγή στάσης , την έβαλα ανάσκελα , γαμιόμασταν και φιλιόμασταν
ενώ πάλι έπαιξα λίγο με την κωλοτρυπίδα της. Έφερε τα πόδια της πάνω απο τους ώμους της και έτσι κάθε φορά που έμπαινα μέσα με δύναμη έμπαινα και πιο βαθιά , αναστέναζε και
με τραβούσε να μπώ πιο βαθιά μέσα της.Συνεχίσαμε έτσι για κάνα 5λέπτο . Μετά σταμάτησα να την πηδάω , με ρώτησε γιατί , θα δεις της είπα , ανέβηκα πάνω της και έφερα τον πούτσο μου
στο στόμα της μου πήρε πίπα για λίγο και ύστερα παίζοντας τον πούτσο μου με το χέρι μου την έχυσα στην μάπα , είσαι κακό παιδί έλεγε και ξανάλεγε αλλά πήρε τον πουτσο μου στην συνέχεια
στο στόμα της μέχρι που τον στράγγιξε .

Σηκώθηκε να πλυθεί , με ρώτησε αν θα ήθελα να έρθω ξανά και της είπα αν με βγάλει η βόλτα μου , μου είπε ότι φεύγει σε λίγες μέρες απο την Ελλάδα για την Ρωσιά , για την ακρίβεια είπε να φύγω απο
αυτήν την γαμημένη Ελλάδα , την ρώτησα γιατί το λές αυτό και απάντησε ότι οι έλληνες όλο σέξ θέλετε , της είπα και τι παραπονιέσαι αυτό είναι καλό για σένα αφού είναι το επάγγελμα σου , ναι δίκιο έχεις
απάντησε αλλά στον δρόμο όλο λένε οι έλληνες πάμε για καφέ , πάμε ξενοδοχείο. Με φίλησε και έφυγε.

Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 20 λεπτά , η υπηρεσία δεν ενόχλησε καθόλου και ας είχε και άλλους πελάτες η Αλίσια. Είναι κάτω του μετρίου εμφανισιακά αλλά με την συμμετοχή της τα ξεχνάς όλα.
Μια δοκιμή επιβάλετε και μέχρι την Κυριακή θα ξαναπάω να την τιμήσω πάλι πριν φύγει. Οταν βγήκα από το δωμάτιο η Αντριάνα με κοίταγε μέσα στην κακομοιριά.... Η Αλίσια πρέπει να έχει την δεκαπλάσια
δουλεία απο αυτήν...βρε κοπέλα μου ψιλοκαλή είσαι εμφανησιακά φτιάξε λίγο της υπηρεσίες σου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2015
Επειδή η Άντριάννα με είχε σταμπάρει ως πελάτη τής Άντζελας,μια φορά που έτυχε και πέρασα μ'αυτήν,μου τη... φύλαγε και έκανε το παν να μου σπάσει τα νεύρα!
Τώρα που είδα την κριτική,αν την προλάβω πριν φύγει,θα παρακάμψω την εμφάνιση και θα μπω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1