Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σουζανα
Ρωσσιδα μιλφ,μιλαει καλα Ελληνικα,ξανθια με καλο προσωπο (στρογγυλοπροσωπη,χαρακτηριστικη φατσα Ρωσσιδας),ωραια μεγαλα κ φυσικα βυζια με ωραιες ρωγες (οι οποιες αναταποκρινονται πολυ καλα στο γλυψιμο κ ρουφηγμα),ασπρο δερμα,κοιλιτσα,καλουτσικος κωλος που δειχνει σημαδια χαλαρωσης
Ευγενικη κ ομιλητικη.Σαν εμφανιση κανονικα θα εβαζα 7,5 αλλα το συστημα υποστηριζει μονο ακεραια νουμερα./οποτε 8 αρι.

Τσατσα κ χωρος ο γνωστος

Πιπα:μετρια κ σχεδον (χρονικης διαρκειας ) ανυπαρκτη...ηταν τοσο ολιγολεπτη που σχεδον δεν την ενιωσα...το μονο καλο, πριν την πιπα ,μου δωσε τα βυζια της στο στομα για περιποιηση.Να τα λεμε αυτα παιδια.
Σεξ:2 στασεις ολες κ ολες (αισθηση διεισδυσης καλη εως σφιχτη) κ μετα κουραστηκε...αρχισε τα αντε μωρο μου (να τελειωνω δηλ.)κ εβαζε κοντρα τα χερια της στα μπουτια μου για να μην πετυχαινω πληρη διεισδυση...επειδη με τετοιας συνθηκας να τελειωσω δεν το εβλεπα,το ριξα χειροκινητα το τελειωμα...κ με το δικο μου χερακι παρακαλω.Κεφάλι σε τοίχο!

Με το χερι στην καρδια ,πολυ μετρια καταθεση...Αδικαιολογητη βιασυνη (ενα ακομη ατομο περιμενε σαλονι,σιγα τα αυγα!!)
Οσον αφορα υπηρεσιες,καμμια σχεση με την μεγαλη της Ρωσσικης σχολη των μιλφ που ολοι ξερουμε κ αγαπαμε...ουτε GFe,ουτε pse,...ισως παιξει 2 ημιχρονο μπας κ δουμε ''φως'',ισως κ οχι...αναλογα τα κεφια.
30 το απλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.051
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2015
Τα καλύτερα μωρά,σας φέρνουν(ε)...Σπασίκλας
21 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μεγαλα κελεπουρια μπιλυ....ΛύπηΕμμμμ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2