Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η αννα ειναι μια πιτσιρικα με ωραιο προσωπο πολυ ωραια ματια γαλανα μικρο βυζι και καλουτσικο κωλαρακι...ημουν σιγουρος χωρις να διαβασω τις κριτικες οτι θα ειναι φολα γιατι ειναι απο αυτες που κανουν μπαμ αλλα αυτος ειναι ο λογος που περασα...σκευτηκα πως επειδη κανει μπαμ για φολα δεν θα εχει καθολου πελατεια και ετσι θα εχει πολυ σφιχτο κωλαρακι και προς εκπληξη μου ειχε και στενο μουνακι...με το που μπανει πριν ξαπλωσει εβγαλε τη καποτα αλλα δεν με πειραξε γιατι ηταν αναμενομενο και αρχιζει μια αεροπιπα ομως το καλο ειναι οτι με αφηνε να της βαζω κωλοδαχτυλο για προετοιμασια...αρχιζουμε ενα ιεραποστολικο κρατωντας τα ποδια της στον αερα ψηλα και καρφωνοντας δυνατα με εκεινη να βγαζει πολυ καυλιαρικουσ αναστεναγμους για κανα 5λεπτο...οπως ηταν την αρπαζω απο τις πατουσες αφου της ζητησα να βαλει κρεμα στο κωλαρακι μη σπασει καμια καποτα της τα σηκωνω τα ποδια ψηλα και προς τα πισω στο κεφαλι της για να εχω τη κωλοτρυπιδα της ολη δικια μου οπου εκει ξεπληρωσε και το τελευταιο ευρω με παραπονα τα οποια απο τα βογγητα σαουντ κατσε καλα που λεει κι ο σερραιος φιδοφονιας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού