Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
δεν ειμαι σιγουρος για το ονομα μην παρω καμια στο λαιμο μου αλλα τις φολες πρεπει να τις λεμεΓερο-μύστηςπερασα με τη κοπελα λοιπον μια ξανθια 25χρονη ρουμανα μαλλον νομιζω ηταν ιασσωνος 20 παλια και ισως εχει αδυνατησει...μπαινει ξυνη και με ρωταει απο που εισαι κατευθειαν με υφος η πακιστανοσυλλεκτρια τη γραφω κανονικα...εγω ειχα περασει ομως γιατι σε καποια ενημερωση εγραφε καποιος παπαρας οτι ταχα μου η κοπελα ενω δεν ανακοινωνεται του εδωσε κωλο για να τελειωσει και ετσι ημουν ευγενικος μαζι της παρολη τη ξυνιλα..για το επιδορπιο..κανει μια πιπα κλαιν μαιν επειτα λιγο ιεραποστολικο και της ζηταω πισωκολλητο με ηρεμες διυσδησεις οπου στη συνεχεια της λεω ελα να στο βαλω για λιγο στο κωλο και μου λεει τι λες ρε??της προτεινω 50 ευρω γιατι ηθελα να τη πονεσω τη καρια της το φυλαγα αλλα ουτε ετσι μου το εδωσε το κωλι τι να πω!!της αρχισα ενα πισωκολλητο με μισος για να τελειωσω και ξαφνικα ακουω χτυπαει η πορτα...στο 10λεπτο...τουλαχιστον της παραδεχομαι οτι περιμενε μεχρι να τελειωσω...για κανα γερο να θυμηθει το λυκειο ισως αξιζει ενα 10ευρακι για μια φορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
39
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2015
Μ'αυτές τις Ρουμάνες δεν βρίσκεις άκρη τελικά!Τη μια μπορεί να σου κάνουν... παπάδες,και την άλλη να σε φέρουν σε κατάσταση να τις ξεμαλλιάσεις!Με μένα πάντως,τις ελάχιστες φορές που έχω περάσει μαζί της,είναι φιλική και ευγενική,χωρίς να ξεφεύγει βέβαια από τα όρια της τυπικότητας.
21 Αυγούστου, 2015
Μια έτσι μια γιουβετσι είναι εντάξει φαίνεται απ το σαλόνι τι διάθεση έχει ή τυπισσα που είναι και μέτρια εμφανισιακά εντάξει τρώγεται αλλά είναι ξεπετα με το που την βλέπεις μεταβολή και παρακάτω όλο και κάποια πιο φιλότιμη βρισκεις
(Updated: 22 Αυγούστου, 2015) 21 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν σ' αυτό το μέγαρο εκδίδονταν δουλευταρούδες,το λεωφορείο θα έκανε στάση ''Κολωνού 23''!Αλλά φαίνεται ότι το αγοραστικό του κοινό είναι τα Πάκια,που αρκούνται στη... λευκή σάρκα και τίποτα παραπάνω...Λύπη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3