Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173445
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κριτικη με καθυστερηση μιας βδομαδας για την αγαπημενη μου Αφροδιτη και κορυφαια ολων των εποχων...Καυτο μεσημερι,πολλες οι καυλες και ενας ο προορισμος.Περιμενα αρκετη ωρα μεχρι να ερθει αφου ειχε αλλον πελατη μεσα,με την εισοδο της στο δωματιο χαρηκε πολυ που με ειδε μιας και ειναι πλεον κοινα παραδεκτο οτι συμπαθιομαστε πολυ...

Τελοσπαντων μ'αρχισε τα γνωστα τι κανει το ανηψακι μου και τετοια αφου την ειχα χαρακτηρισει σαν θεια μου απο την αρχη ομως της το εκοψα γιατι μετα και την προτελευταια συνευρεση μας την βλεπω με αλλο ματι και την γουσταρω σαν γυναικα και οχι σαν θεια ΧαμόγελοΧαμόγελο...της το ανελυσα για να με πιστεψει κιολας και αρχισα να τη μπαλαμουτιαζω στα ορθια...την πηρα αγκαλια και τη σηκωσα στα ορθια,αυτη τυλιξε τα ποδια της γυρω μου κι εγω ρουφουσα τον τρυφερο λαιμο της,εχωσα και το δαχτυλο μου μεσα απο το στριγκακι και επεξεργαστηκα τις τρυπουλες της...

Μετα ξαπλωσε στο κρεβατι και μου τουρλωσε την κωλαρα της εχωσα τη μουρη μου και μυρισα το στριγκακι της στο υψος της κωλοτρυπιδας.Ξαπλωσα και πανω της οπου της τριφτηκα οσο ηθελα,καυλωσα για τα καλα και με ξαπλωσε για πιπα.
Στηθηκε στα 4 και καπως πλαγια ωστε να μπορω να δαχτυλιαζω το μουνακι και μου'κανε το ωραιο τσιμπουκι της με πιεση στο πουτσοκεφαλο και σωστο τεμπο

Πουτσος καγκελο και με καβαλαει απο πανω με πλατη σε μενα,καθεται αργα και τον παιρνει τερμα μεσα και κανει αργα ανεβοκατεβασματα,χουφτωνω τις βυζαρες της,δαγκωνω την πλατη της,μου λεει βρωμολογα....
Μετα τη στηνω απο κατω και τη γαμαω αργα αργα οσο θελω μεσα σε τρυφερες αγκαλιτσες και μετα της ζηταω να κανει αυτο που ξερει καλυτερα απ'ολα...να με καβαλησει απο πανω και να με τελειωσει...
Χωρις υπερβολη ηταν κανα 20λεπτο απο πανω και κουνιοταν ασταματητα,εγερνε και με φιλουσε και μου εγλειφε τις ρωγες...εχυσε κιολας και πασαλειφτηκαν τ'αρχιδια μου.Καθε φορα που τη βαζω απο πανω αισθανομαι οτι απο ενα σημειο και μετα εκμεταλλευομαι την καλοσυνη της αλλα απο την αλλη εχω και την περιεργεια να δω αν θα κουραστει ποτε Μεγάλο χαμόγελο
Τελοσπαντων την αφησα να χτυπιεται τη γραπωσα απο τις καυλωμενες ρωγες της τις οποιες σηκωνα προς τα πανω και εφτασα σε ενα εξαντλητικο χυσιμο απο αυτο που χτυπιεμαι ολοκληρος πανω στο κρεβατι
Ακολουθησαν τρυφερες στιγμες για ωρα και αποχωρησε ΈρωταςΈρωτας

Συμπερασμα...δε θα κουραστω να το λεω ειναι η καλυτερη και οποιος δε την ξερει ακομα χανει...σε προσωπικο επιπεδο εχω ξεπερασει την τυπικη σχεση επαγγελματια-πελατη και τη γουσταρω προσωπικα.Ειναι πολυ αγαπησιαρικο πλασμα για ατελειωτες τρυφερες στιγμες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.296
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού