Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χμμμ

Τώρα τι να γράψω εγώ?



Η Sandra είναι μια γλυκιά και πανέξυπνη κοπέλα.

Αν και έχω αδυναμία στις ψηλές γυναίκες, δεν με χάλασε το μέτριο ύψος της, μια που κατά τα άλλα από σωματότυπο είναι πολύ κοντά στα γούστα μου – όσο πρέπει αδύνατη, με το σωστό μικρομεσαίο και καλοστεκούμενο στήθος.

Στην επικοινωνία τα πήγαμε πολύ καλά – πήγα στρεσαρισμένος από δικά μου και με χαλάρωσε - στο στοματικό ήταν πολύ καλή, αλλά στο κυρίως πιάτο δεν πήρα αυτά που περίμενα από τις περιγραφές των συναγωνιστών και ψιλοαπογοητεύτικα.



Θα πω ότι ήμουν το τελευταίο χτεσινό ραντεβού που τράβηξε μεταμεσονύκτια και μπορεί να ήταν κουρασμένη.

Ίσως να μην έκατσε και το “χημικό” μέρος της υπόθεσης ή να μην την καθοδήγησα σωστά …

Δεν ξέρω.



Από την άλλη πλευρά, το κορίτσι έχει επίπεδο, η παρέα ήταν εξαιρετική, ολόκληρη είναι ένα μπιμπελό - καλοπεριποιημένη και πρόσχαρη, δεν είπε όχι σε τίποτα, το κορμάκι μυρωδάτο και τρυφερό, το μουνάκι της εξαίσιο.

Περισσότερο απ’ όλα ευχαριστήθηκα το μουνάκι της που το περιποιήθηκα δεόντως και περίτεχνο στοματικό που μου χάρισε εκείνη.

Γενικά δεν θα πω ότι πέρασα άσχημα – κάθε άλλο. Απλά ίσως να περίμενα περισσότερα και σίγουρα δεν με έκανε να παραμιλάω.

Ίσως να ξαναδοκιμάσω στο μέλλον, έχω περιέργεια να δω τι δεν μου βγήκε. Θα δούμε …



Προς το παρόν θα πάρω το απόγευμα το “αγαπημένο” μου CG – αυτό που παίρνω όποτε δεν μου βγαίνει πολύ καλά η κατάσταση με τις τουρίστριες – ώστε να με ξαναφέρει στα ίσα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2008
Διάρκεια συνάντησης
3 ώρες
Κόστος συνάντησης
700
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού