Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στο studio σημερα το πρωι.Χτυπαω το κοδουνι και μισο λεπτο ανοιγη η τσατσα την πορτα και μπαινω μεσα μαζι με εναν αλλο συναγωνιστη και ξεκιναει ο προλογος.Εμφανιζεται μια ξανθια ομορφη κοπελα κανει το σαλοναρισμα της και αποχωρει.Ξανθια αδυνατουλα με μκρο βυζακι δεν την εκανα για πανω απο 23-25.Ο συναγωνιστης αποδειχτηκε πιο τυχερος και αποχωρησε ενω εμενα δεν ξερω γιατι κατι με παρακινησε να μπω.Δινω τα λεφτα για απλο στα 30 και η τσατσα να επιμενει να παρω το προγραμμα των 40 γιατι δεν εχει λεει ρεστα.Ευτυχως δεν υποχωρησα γιατι θα εκλαιγα 10ευρω παραπανω.Σχεδον μετα απο 5 λεπτα σκαει μυτη η κοπελα στο δωματιο με κατι μουτρα μεχρι το πατωμα και την κρεμα στο χερι και εκει ηταν που δαγκωθηκα.Πεταει τα μαξιλαρια στην ακρη του κρεβατιου βγαζει τα εσωρουχα και μου λεει ενα ξερω ¨ελα¨.Την ρωταω το ονομα της και αληθεια δεν μπορεσα να το καταλαβω το μονο που επιασα ηταν το αλφα στο τελος του ονοματος της.Το ειπε μεσα απο τα δοντια σαν να εκανε αγγαρεια.Μιλαμε για φαση απολυτης αγγαρεις η γκομενα.Με χαιδευει στον πουτσο για αρκετη ωρα αλλα δεν κανει κατι για να με καυλωσει.Κανω μια κινηση να χαιδεψω το μουνακι της και ξαφνικα φωναζει¨τι κανεις εκει?εγω δεν κανω τετοια¨.Περναει προφλακτικο σε μισοσηκωμενο εργαλειο και ξεκιναει μια καλη μπορω να πω πιπα εχω ομως ξενερωσει ηδη τοσο πολυ που δε μπορω να καυλωσω με τιποτα.Μετα απο κοπο ανεβενει πανω μου και κουνιεται σαν σπασμενη κουκλα.Ετσι δηλαδη τι ευχαριστηση να νιωσει ο αλλος.Χωρια που ειχε βαλει εναν τονο κρεμα στο μουνι της και ηταν σαν να γαμαω αερα.Σε λιγοτερο απο δυο λεπτα μου λεει πως θελεις και την στηνω στα τεσσερα που η κατασταση ηταν καπως καλυτερη.Την γαμησα ετσι για δυο λεπτα και εχυσα ξενερωμενος οσο δεν παει.Πλυθηκε και εφυγε απο το δωματιο με ενα κρυο γεια ενω οταν βγηκα απο το δωματιο η τσατσα δεν ηταν πουθενα.
Σε γενικες γραμμες χαλια η κατασταση και δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναεπισκευθω το συγκεκριμενο σπιτι ουτε μια στο εκατομμυριο.Η κοπελα δεν αξιζει ουτε ευρω με την συμπεριφορα της και ειλικρινα παληκαρια εγω πιαστηκα κοροιδιο.Και αλλες φορες εχω τυχει σε αναλογες καταστασεις αλλα σαν την σημερινη ποτε.
Ελπιζω να σας βοηθησει η κριτικη μου και να μην την πατησει κανενας αλλος.
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2015
Σε νιώθω.Τα ίδια και με μένα φίλε με αυτήν κοντά 4 μέρες πρίν από σένα ,όπως έγραψα στην κριτική μου! Η χειρότερη κατάθεση μου ως τώρα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1