Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 162 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν αλλαξε κατι στην εμφανιση της.Περασα με 90€ για ντουζακι μαζι.Χρονος αναμονης πανω απο 1:30 ωρα,καθως ολα τα δωματια γεματα και περιμενε και αλλος πιο μπροστα απο μενα στο σαλονι.Το μωρο ηρθε με τρομερη διαθεση και επεσε κατευθειαν στην αγκαλια μου και ανταλλαξε τα πρωτα γλωσσοφιλα ενω αρχισα να επεξεργαζομαι το σεξι κορμακι της.Γδύθηκε,εφτιαξε τα μαλλια της κοτσο και πηγαμε για το ντουζακι.Επεσε φοβερο χαμουρεμα,επλυνε ο ενας τον αλλον,ανταλλασαμε παθιασμενα γλωσσοφιλα και ηταν μια κατασταση σουπερ.
Στη συνεχεια βγαινουμε απο το ντουζ,σκουπιζομαστε και πεφτει στο κρεβατι στα 4 και αρχιζω να της γλειφω το μουνακι ενω παραλληλα με ενα δαχτυλο της γαμουσα το κωλαρακι.Μετα την ξαπλωνω ανασκελα και συνεχιζω να την γλειφω ενω εχει αρχισει να εχει συσπασεις και το μουνακι της εχει γινει μουσκεμα.Με σταματησε αυτην μετα απο λιγο,με ξαπλωσεμ'εγλειψε σ'ολο το κορμι και περασε την καποτα και αρχισε το τσιμπουκι που εξελιχθηκε σε 69.Η πιπα της πολυ καλη,αρκετα βαθια και περιποιηθηκε και τα μπαλακια δεοντως.
Πρωτη σταση μ'αυτην απο πανω,τελειως ξαπλωμενη πανω μου,να κουνιεται αργα και αισθησιακα,να φιλιομαστε με παθος ενω να της εχω ξαναχωσει ενα δαχτυλο στο κωλαρακι και να της το γαμαω.Με λεει να διαλεξω εγω τη σταση θελω στη συνεχεια και την λεω στα ορθια κατι που δεχτηκε με χαρα.Εκατσα στην ακρη του κρεβατιου,ηρθε και εκατσε στον πουτσο μου,αυτην πιαστηκε απο τον λαιμο μου και εγω την επιανα απο τον κωλο,σηκωθηκαμε και την γαμησα σε πολυ γρηγορο τεμπο με τις γλωσσες μας να μην ξεκολλανε η μια απο την αλλη.
Μετα την εστησα στα 4,οπου στηνεται ιδανικα και την σφυροκοπησα οσο πιο δυνατα και γρηγορα μπορουσα με την Βικυ να ζηταει και αλλο.Τελος,την ξαπλωσα ανασκελα για ιεραποστολικο και σ'αυτην την σταση τελειωσα.Ηρθα σ'ενα δυνατο χυσιμο ενω ειχα πεσει μεσα στην αγκαλια της.
Δεν εδειξε καμια βιασυνη να φυγει.Μιλησαμε αρκετα και μ'ειπε οτι ηταν πολυ χαρουμενη που ειδε τοσο κοσμο να την περιμενει απο την πρωτη μερα.Ειπε οτι θα κατσει ενα διμηνο και μετα θα φυγει και παλι για λιγο.
Ηταν μια super καταθεση,που ευχαριστηθηκα πολυ και δικαιως εχω την Βικυ στανταρακι.
Χρονος παραμονης της στο δωματιο 30-35 λεπτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού