Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400586
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μία βόλτα στο χ μπαρ με έκανε να γνωρίσω την Άννα...Την είχα δει και άλλες φορές αλλά ήταν απασχολημένη και δε μπόρεσα να της μιλήσω...Αφού ήπια ένα ποτό στο μπαρ ήρθε κοντά μου...Μιλήσαμε λίγο και της είπα να ανέβουμε πάνω.
Δωμάτιο μικρό ακριβώς απέναντι από τη πόρτα,δε λέω καθαρό αλλά σε καμμία περίπτωση ευρύχωρο...Προφανώς τα μεγαλύτερα πάνε σε πελάτες με προγράμματα καλύτερα και όχι απλό...

Μιλήσαμε λίγο ξανά μέσα στο δωμάτιο και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά.Λιγοστά σε διάρκεια αλλά καλά με φιλιά στο λαιμό το στήθος και το στόμα πεταχτά αλλά που και που και γλωσσόφιλα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού!
Καλό με σχετικά αργό ρυθμό και με σωστό ανεβοκατέβασμα της γλώσσας.Περιποίηση της γύρω περιοχής δεν συμπεριλάμβανε το στοματικό της...!

Σεξ με τρεις κλασικές στάσεις!Πρώτα αυτή από πάνω με καλή συμμετοχή,μετά ιεραποστολικό και τελείωμα στα τέσσερα όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Λίγη συζήτηση μέχρι να βάλει τα εσώρουχά της και αποχώρηση.
Αποδείχτηκε καλό τουμπανάκι,μου άρεσε εμφανισιακά αρκετά γι'αυτό και την επέλεξα.Αν δώσει σε κάποια σημεία λίγο προσοχή ίσως να γίνει απ'τις καλύτερες επιλογές του χ μπαρ...Χωρίς να σημαίνει πως για κάποιους δεν είναι...!


Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού