Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55832
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πορνονυχτα Τεταρτης και μετα απο την καθιερωμενη τσαρκα με τους μυστες αποφασισα να το δωσω στην Βικτωρια. Ξανθια, γλυκο πορνοπροσωπο με ομορφα πορνοματια, μικρο καβλωτικο στηθος, κωλαρα και πορνοheels.
Την εχω παρει κι αλλες φορες στο παρελθον με αριστες εντυπωσεις οποτε εδωσα το απλο πορνοπαραβολο στην τσατσα και με εβαλε στο δωματιο με το τζακουζι, μου εδωσε και πορνοπετσετα για να κανω μπανιο. Εκει οπως εκανα το πορνομπανιο ακουω δυνατο χτυπημα στην πορτα και λεω τι στον πουτσο ηρθε κιολας? Ανοιγει η πορτα και βλεπω τον Blast-Araki οπου μετα απο την εισβολη του στο δωματιο του μποτα και του ψωμιαδη στο παρεκκλησι εκανε ντου και σε μενα. Με ενημερωσε οτι παει να γαμησει την Φλωριτα και οτι θα επεστρεφε αργοτερα. Κουλ
Μετα απο λιγο ηρθε η πορνοΒικτωρια και με τραβηξε στο κρεβατι, αρχισε να πορνοτριβεται πανω μου και να μου φερνει τις πορνορογες της για γλειψιμο, με ανεση χρονου, μεχρι να επιτευχθει πληρης στυση. Περασμα καποτας και αφου εστησε τον κωλο της προς τον καθρεφτη αρχισε παθιασμενο τσιμπουκεν ενω ταυτοχρονα με κοιτουσε με τα κβλωτικα πορνιαρικα ματια της. Χουφτωνα την κωλαρα της και φτιαχνομουν απο την θεα της δουλεμενης σουφρας της.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε σωστα κατα την φορα της στυσης ωστε να αποφυγουμε ζημιες και πεοκαταστροφες, ειχα πληρη πορνοπροσβαση στο στηθος και στην κωλαρα της που τραβουσα προς το μερος μου. Μετα την εβαλα στην ιεραποστολη οπου εδωσα μαχη με διαφορες θεσεις στα πορνοποδια της, συμμετειχε δυναμικα με αρκετα πορνοβογγητα χωρις να δυσανασχετει στο καρφωμα. Επομενη σταση και τελευταια ηταν στα 4..."στα 4 εσεις, στα 4" Προσκύνημα , η κωλαρα της απλωσε μπροστα μου και εδωσα καρφωμα μεχρις εσχατων οπου εχυσα τον Ρηνο μεσα στο προφυλακτικο.
Δεν βιαστηκε να φυγει, καθησε αρκετη ωρα και εκανε κατι πορνοζουζουνιες, μου ειπε οτι δουλευει καθε μερα σερι Money Mouth και οτι ακομα δεν εχει παει στην πορνοθαλασσα -δωστε λιγο αδεια στο κοριτσι το λιωσατε να πουμε-
Γενικα ειναι απο τις καλυτερες περιπτωσεις στην μπουρδελοκατασταση της πολης, και την εχω πετυχει και στις δυο βαρδιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2015
Ποια η διαφορά της πορνοπετσέτας από την απλή πετσέτα? Χμμμ;Χμμμ;
19 Αυγούστου, 2015
Η πορνοπετσετα ειναι αυτη που σου δινουν στο μπουρδελο...δηλαδη κανονικη πετσετα αλλα λογω του περιβαλλοντος χωρου γινεται πορνοπετσετα. Κουλ
19 Αυγούστου, 2015
Καλά ο Blast-arakis πα-Ντου μπαίνει!Ναι!Ναι!Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3