Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
να εξηγησω λοιπον τον τιτλο της κριτικης μου..η κοπελα με το που την βλεπεις λες ουαουυυυ τι μωρο ειναι αυτο. και εκει μπαινει το 2αρι σε κλιμακα του 3...μολις βγαλει το φορεμα η βαθμολογια πεφτει στο 1,επειδη το σωμα ειναι πολυ λεπτο και χαλαρο(μου εδειξε φωτο με 5 κιλα παραπανω και ητανε υπερμουναρος).χωρις ιχνος βεβαια κυτταριτιδας αλλα σε μερικα σημεια ξεφευγαν καποιες αξυριστες τριχουλες!!το βυζι ειναι 1 αντε 1μιση ελαφρως πεσμενο!!το 3 μπαινει στο θεμα του σεξ...και εξηγω!
το ονομα της ειναι dasha-alisa (το κανονικο)...μπαινοντας μεσα με υποδεχτηκε με μακρυ μαυρο φορεμα και βαψιμο ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΑΣ παρακαλω ετοιμη για το staybar!!τοσο υπερβολικο!!πολυ χαμογελαστη με ενα προσωπο που σε καθηλωνει!αφησα τα χρηματα στο τραπεζι και βουρ για μπανιο!!βγαινοντας με περιμενε πισω απο την πορτα και αρχισαμε τα φιλια...λογο των χειλιων η αισθηση ειναι πολυ καλη και επισης φιλαει και ωραια...δεν τσιγγουνευτηκε τα φιλια τα οποια συνεχιστηκαν για κανενα τεταρτο...κατεβηκα για γλυφομουνι και εκει εντοπισα ενα ΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΖ πεταχτο μουνακι το οποιο ητανε σαν πεταλουδιτσα με τα χειλια εξω...η κοπελα ενω πηγαινε να τελειωσει καπως κρατιοτανε και δεν αφηνε τον εαυτος της!!αυτο δεν ξερω γιατι το κανουνε μερικες αλλα τεσπα!!δαχτυλα δεν δεχτηκε απλα εκει εξω παιζεις ανετα με το μουνακι της!!λιγο ξενερωσα αλλα το σωζει το προσωπο!!!υστερα την εβαλα να γονατισει και αρχισε μια ωραια βαθια πιπα στην αρχη με μπολικο σαλιο.εβαλε αρκετο χερι αλλα της το επιανα και το επερνα απο εκει....καπου εκει ηρθε το πρωτο τελειωμα στο στοματακι της.τα εφτυσε διακριτικα στο μπανιο και γυρισε χαμογελαστη...μασαζακι απο μερους της και μετα απο μερος μου....ετσι οπως την ετριβα αρχισα τα φιλια σε ολο της το κορμι και ο δευτερος γυρος δεν αργησε να ξεκινησει.περασμα προφυλακτικου και σεξ..δεν αντεχει πολυ σφυροκοπημα και καπως τραβιοτανε οταν ανεβαζα εγω ρυθμους στο πισοκολητο!...την γυρισα σε ιεραποστολικο οπου εκει ηθελε δεν ηθελε δεν μπορουσε να ξεφυγει...στο ανεβασμα του ρυθμου αρχισε να φωναζει πολυ και να τρελενεται δαγκωνοντας το ενα της δαχτυλο(οπως εκανε η πορνοσταρ elena nikulina για αυτους που ξερουν).αρχισαμε να γλυφομαστε σε λαιμους,δαχτυλα,αυτια και στομα...η καυλα εφτασε στο ζενιθ και καπου εδω ερχεται το αποκορυφωμα κλεινει τα ματια,με κλεινει με τα ποδια της τοσο δυνατα και μου τραβαει τα μαλλια στο πισω μερος του κεφαλιου τοσο δυνατα που νομιζα παλευα με τον σουγκλακο!!αρχισε να τρεμει τοσο πολυ και εκει καταλαβα οτι τελειωνε και ουτε καν λεξη ειχε βγαλει!!ειχα καιρο να δω γκομενα να σπαρταει οπως η αντζελα απο τις βιλλες...σε 5 λεπτα τελειωσα και εγω για δευτερη φορα στο στομα!!
η δευτερη ωρα εξελιχθηκε ακομα πιο καλη καθως μπηκαμε για ντουζ μαζι!!μασαζ εκατερωθεν.ειχε φερει μαζι της προφυλακτικα και ενω μου περνει πιπα μου το περναει χωρις να το καταλαβω και μου λεει...
now! finish me again like before under the water and i give you a special gift!!!μπορει και να βαρουσα κανενα 20 λεπτο με αυτην την φορα να μην τραβιεται στο σφυροκοπημα,αλλοστε την ειχα κολησει στο τοιχο δεν μπορουσε να παει και πουθενα!!δεν τελειωσε αλλα τελειωσα εγω και αυτην την φορα τα καταπιε!!μαλλον αυτο ητανε το δωρακι της!!το τελευταιο μισαωρο αφου ειμασταν εξαντλημενοι και οι 2 αναλωθηκε σε συζητηση...ενω μου τον επεζε ελαφρα ενω τα φιλια πηγαινοερχοντουσαν!!
οι ελαφρως επεξεργασμενες που εγραψα ειναι οτι η κοπελα ειναι πολυ λεπτη αλλα πολυ πιο ομορφη στο προσωπο απο τις φωτο!
δεν τηρηθηκαν οι υπηρεσιες που εγραψα ειναι γιατι ζητανε εξτρα το cim-cob!!ενω ηδη αναγραφονται στο σαιτ!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2015
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
370
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
jimiadis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.198
Πόντοι:
3.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2015
jimiadis, τελικα σε οσους την επισκεπτονται τους εκμυστηρευεται οτι το αληθινο της ονομα ειναι dasha και σε αλλους λεει alisa. Επειδη ομως ειναι χαζη και ασχετη και ξεχασε να βγαλει το αυτοκόλλητο χαρτακι της Aegean από τη βαλιτσα της μετα το αεροδρομιο, το αληθινο της ονομα που διαβασα δεν εχει σχεση ουτε με dasha ουτε με alisa. Αν και οι οργασμοι ηταν το ιδιο αληθινοι οσο και το ονομα της, παραμυθιασε πολλους αγαπουληδες και της αξιζει οσκαρ ερμηνειας
P
philippnav
19 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και του αληθινού της η πρώτη συλλαβή πάντως είναι Ντά
19 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

DARYA GRIGORIEVA
σε προλαβα;
19 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Da ti bil bistree chem ya ΜατάκιΝαι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4