Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σασα ειναι μια 24χρονη κοπελα προερχομεμενη απο την Ρωσια μεγαλωμενη στην Αθηνα (λεει), και για αυτο μιλαει την ελληνικη πολυ καλα. Εξωτερικα ειναι ενα καυλακι μουρλια.!! την ειδα ολογυμνη χωρις να φοραει τιποτα, οπως την γεννησε η μανας της και πιθανον αν την εβλεπα με εσωρουχα να μην περνουσα μεσα... μελαχρινη, ομορφο προσωπακι, βυζακι μικρο γεμιζει η χουφτα, παρα πολυ καλο, κωλαρακι στενο μικρο πεταχτο, επιδερμιδα ταλαιπωριμενη, ειχε μερικες ραγαδες που προδιδουν οτι εχει παρει-χασει γρηγορα κιλα, τα ποδαρακια της τσιμπουσανε λιγακι, περασε στο οριο...προγραμμα 40αρι απλο, πετσετα στο δωματιο υπηρχε οπου χρησημοποιηθηκε πριν και μετα. Η τσατσα ευγενικη οπως αρμοζει στα στανταρ της αλυσιδας.
Προκαταρτικα με την κοπελα υπηρξαν, κυριως στα ορθια, οπου φορμαριζε τον πουτσο μου στα ορθια κωλομερια της, αυτα συνεχιστηκαν στο κρεβατι, εως οτου περασε προφυλακτικο στον ηδη τουμπανιασμενο πουτσο, η πιπα της ηταν καλη προς μετρια, αρχιδακια δεν εγλυψε, χερια στο μουνι της αφησε μονο εξωτερικα, η πισω τρυπα της φενοταν να ειναι αρκετα δουλεμενη...Ματάκι Το παιχνιδι ξεκινησε με το μωρο να με καβαλαει να ποιανει το προσκεφαλο του κρεβατιου και τα βυζακια της να περνουν τελειο σχημα διπλα στο στομα μου, πολεμισα ελαχιστα απο κατω κρατοντας την ακινητα και το γυρησαμε σε ιεραποστολικον, εκει εβαλε για αρχη το ποδι της στον ωμο μου, εκει ξενερωσα λιγακι γιατι την ακουγα να βαριαστεναζει σε ενα ψιλοφεικ τονο εντελως ντεκαυλε, κατεβασα κατω το ποδι της και ανεπτυξα εναν τρελο ρυθμο ποιανοντας την απο τις λαβες του ερωτα, στα ορια τριβης του προφυλακτικου το ακουγα να τσιρτσιριζει και λεω τωρα θα σπασει να γινουμε κωλος.!! ...ενιωθα τα μπαλακια μου να πηγαινουν περα δωθε και να χτυπανε μανιασμενα πανω στην κωλοτρυπα της σαν χταποδι που το χτυπας να μαλακωσει, η καυλα ηταν αρκετη να μην δωσω παραταση για αλλαγη στασης και να της τα ριξω ετσι σε αυτην την σταση...ολιγη κουβεντουλα ετσι ξαπλωμενοι διπλα διπλα και καληνυχτησμα της κοπελας.
Γενικα η Σασα δεν με εντυπωσιασε με την αποδοση της, σαφως δεν πεταξα το 40αρι ετσι απλα, ηταν μια ικανοποιητικη καταθεση να φυγουν τα χοντρα, η κοπελα ειναι προσχαρη, συνεργασιμη και αρκετα επικοινωνιακη στο να πεις μια κουβεντα να ξεχαστεις...παραπανω ισως καποιος απο τους 2 συναλασομενους θα πρεπει να προσπαθισει λιγο παραπανω ητε για να δωσει, ητε για να παρει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάσα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.149
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού