Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βυθισμένος στην θλίψη, με ραγισμένη καρδιά και κατεστραμμένη ψυχολογία, προσπαθώ, μάταια, να ξεπεράσω, αυτό που μου συνέβη το φετινό καλοκαίρι. Ένα από τα χειρότερα της ζωής μου, το οποίο με γύρισε, από ψυχολογικής άποψης, τουλάχιστον 13 χρόνια πίσω.
Νιώθοντας, πλέον, ότι o εαυτός μου αρχίζει να χάνεται και με τις αυτοκτονικές διαθέσεις να αρχίζουν να κάνουν την εμφάνισή τους (σκέφτηκα να τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα με το Glock), συνέχισα τον Μαραθώνιο, στα στέκια του αγοραίου έρωτα. Ένας Μαραθώνιος, ο οποίος είχε ξεκινήσει 4 μέρες νωρίτερα και δεν φαίνεται να έχει τελειωμό.
Είχα αρχίσει να αισθάνομαι ότι χάνω την ανθρώπινη υπόστασή μου και μεταλλάσσομαι σε κάτι εξωκοσμικό. Μια τρεμάμενη φωνή που σιγοψιθυρίζει το όνομά μου, μέσα στο κεφάλι μου και μου θυμίζει ποιος είμαι, είναι το μόνο πράγμα που με κρατάει, ακόμα, σε επαφή με αυτό τον κόσμο.
Έχοντας ρεπό εκείνη την ημέρα και παίρνοντας σβάρνα σχεδόν όλα τα μπουρδέλα, ο δρόμος με έφερε προς την οδό Κωνσταντινουπόλεως. Σχεδόν σπάνια περνάω για τσάρκες εκεί και σκέφτηκα να μπω σε όλα τα σπίτια, αφού θεώρησα ότι τα συγκεκριμένα στούντιο τα είχα παραμελήσει εντελώς.
Αφού δεν βρήκα κάτι καλό στα υπόλοιπα, κατέληξα στο νούμερο 94, όπου μου άνοιξε η ευγενέστατη τσατσά και με ρώτησε που ήμουν χαμένος τόσο καιρό.
Μάλλον με είχε μπερδέψει με άλλον, καθώς μία φορά στην ζωή μου είχα περάσει στο συγκεκριμένο μαγαζί και δεν δούλευε αυτή, ως υπηρεσία. Δεν της είπα τίποτα, απλά προσποιήθηκα ότι ήμουν ο γνωστός της και πιάσαμε την κουβέντα.
Ξαφνικά σκέφτηκα ότι, μήπως όντως ήμουν κάποιος άλλος, αφού ήδη είχα αρχίσει να χάνω τον εαυτό μου. Γύρισα και κοίταξα το είδωλό μου στον καθρέπτη, όπου διαπίστωσα ότι ήμουν εγώ και ευτυχώς ήμουν ακόμη άνθρωπος!
Αφού με κέρασε ένα ποτήρι νερό, μου παρουσίασε δύο κοπέλες. Μία ψηλή χτικιάρα, η οποία έκανε φουλ πρόγραμμα, αλλά δεν θυμάμαι το όνομά της και την Νικολέτα, μία νεαρή, ξανθιά, εμφανίσιμη κοπέλα, μάλλον Αλβανίδα, η οποία μου συστήθηκε ως Ελληνίδα.
Ήταν αρκετά καλή στο πρόσωπο, με μοναδικό μείον η μύτη της, η οποία της χάλαγε το γενικό παρουσιαστικό, αλλά ταυτόχρονα την έκανε σέξι. Σχετικά ψηλή, αδύνατη, με μικρό βυζί, καλό κώλο και απλό πρόγραμμα.
Έδωσα τα 50€ και πέρασα στο δωμάτιο, όπου γδύθηκα τελείως και την περίμενα να έρθει. Μετά από λίγα λεπτά μπήκε και αφού έβγαλε τα εσώρουχά της, άρχισε να με φιλάει στο στήθος και να μου περνάει την καπότα.
Ξεκίνησε ένα αρκετά καλό τσιμπούκι, χωρίς να ασχολείται με την γύρω περιοχή. Μόνο όταν της έκανα υπόδειξη, άρχισε να μου γλύφει λίγο τα αρχίδια. Μόλις ένιωσα ότι είχα φτιαχτεί, την ξάπλωσα για ιεραποστολικό, όπου άρχισα να την σπρώχνω δυνατά και να την φιλάω.
Δεν γούσταρε τα φιλιά, αλλά δεν μου έκανε παρατήρηση, μέχρι που σε κάποιο σημείο φιλιόμασταν με την θέλησή της.
Την γύρισα στα τέσσερα, όπου εκεί την γαμούσα βίαια, τραβώντας της τα μαλλιά και ανταλλάσοντας φιλιά. Παράλληλα, με το άλλο χέρι, χούφτωνα τα μικρά βυζάκια της.
Μόλις ένιωθα το τέλος να πλησιάζει, της ζήτησα να τελειώσω στα βυζιά της και δέχτηκε. Έτσι, αφού αφαίρεσα το προφυλακτικό και παίζοντας λίγο την ψωλή μου, την έχυσα στο στήθος. Της έδωσα χαρτί να σκουπιστεί, μιλήσαμε λίγο, μου έκανε κάποια κομπλιμέντα, με χαιρέτισε και έφυγε.
Σαν επίλογο γράφω ότι η Νικολέτα, είναι μια αρκετά εμφανίσιμη και ευγενική κοπέλα, η οποία σέβεται τον πελάτη, προσφέροντας καλό σεξ, αδιαμαρτύρητα, αν και το πρόγραμμά που προσφέρει είναι τελείως απλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Υπηρεσίες
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού