Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
«Καλησπέρα αγάπη μου!» (υπηρεσία ήταν η συμπαθητική ρουμανόφωνη απ' το Αλκιβιάδου 16Γ). «Χαίρετε!». «Είναι Πωλίνα! Πωλίνα κάνει φουλ πρόγραμμα στο δωμάτιο˙ όλα, τα πάντα, με είκοσι ευρώ! Και κωλαράκι, εξήντα εννιά, («Γεια σας! Τι κάνετε;», εμφανίστηκε η περί ης ο λόγος˙ μία νεαρή Μολδαβή, με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό καλοσυνάτο πρόσωπο, μικρό στήθος, σώμα με καμπύλες, αψηλούτσικη πάνω στα πορνοπάπουτσα) ισπανικό, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, («Καλά», της χαμογέλασα) γλείφει αρχιδάκια, μασαζάκι, αγκαλίτσα, φιλάκια παντού, αυταρχικό («Εντώ στο ντωμάτιο!», μου έδειξε), πρωκτικό, είκοσι ευρώ!». «Ορίστε;». «Εντώ, εντώ στο ντωμάτιο!», επανέλαβε. «Α, να μπω στο δωμάτιο θέλεις!». 'Εγνεψε "ναι", με το κεφάλι της. «Χα χα, θα δω». «Εντάξει, ό,τι γουστάρετε εσείς!», παρενέβη η τσατσά. «Εντάξει, ευχαριστώ πολύ, θα δω», είπα και γύρισα προς την έξοδο. «Παρακαλώ!», άκουσα την πόρνη. «Θα περάσετε ωραία, πάρα πολύ καλή!», υποσχέθηκε η υπηρεσία που με είχε πάρει στο κατόπι. «Εντάξει», γύρισα προς το μέρος της. «Πάρα πολύ καλά είναι στο ντωμάτιο», επέμεινε για λίγο ακόμα. «Ευχαριστώ πολύ», είπα κι έσπρωξα την εξώπορτα. «Σε περιμένουμε!», μου φώναξε — η ελπίδα πεθαίνει τελευταία.
«Αυτή μαλάκα πρέπει να είναι καλή! Η Πωλίνα...», μονολόγησα.
Επέστρεψα μετά το πέρας της τσάρκας.
«Γεια σας!... Α, εσείς!», με αναγνώρισε η τσατσά — ήταν και η Πωλίνα δίπλα της (αναδουλειές;). Πλέρωσα ένα εικοσάρι κι η κοπέλα μου έδειξε το δωμάτιο που είχε σκοπό να με χώσει απ' την αρχή.
«Γεια σου μωρό μου!», μου ξαναευχήθηκε ύστερα από πέντε λεπτά, όταν άνοιγε την πόρτα.
Ξαπλώνοντας ολόγυμνη δίπλα μου με ρώτησε τι θα ήθελα ακριβώς. Της απάντησα πως είμαι φίλος των καλών προκαταρκτικών και πως το στοματικό το επιθυμώ καλυμμένο.
Μου πρόσφερε φιλάκια κι ακρογλώσσια γλειψιματάκια —απ' τ' αυτιά μέχρι τ' αρχίδια, τα οποία —αρχίδια— μου τα ρούφηξε αισθησιακά—, αγκαλιάσματα, χάδια, στοματόφιλα —δεν φιλάει με γλώσσα, ενώ εάν κάποιος επιμείνει και είναι καθαρός, το κάνει ακρογλώσσια—, τρίψιμο του κορμιού της πάνω στο δικό μου και τέλος μια ωραία βαθιά πίπα, αφού πρώτα τοποθέτησε στη σηκωμένη μου ψωλή και ξετύλιξε πολύ όμορφα, το προφυλακτικό με το στόμα.
Την πήδηξα σε τέσσερις στάσεις!...
Χα χα χα, πολύ θα το ήθελα! Χα χα χα... Με την κούραση που είχα εγώ εκείνη την ώρα και μόνο επειδή(ς) μου φάνηκε καλή δηλαδή(ς), δοκίμασα δύο στάσεις: Εκείνη της γελαδάρισσας˙ όπου με ίππευσε ικανοποιητικά, με δυνατά τριψίματα και στριφογυριστά κι εκείνη της "εκκλησίας"˙ όπου εν μέσω στοματόφιλων και λίγων συγκρατημένων (απ' τη μεριά της) γλωσσόφιλων, ολοκλήρωσα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού