Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 225 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Καθισα στον καναπε και η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Μιχαελα.Προκειται για μια νεαρη Μολβαδη ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , μικρα πεσμενα και νερουλα βυζια , μακρυ μαυρο μαλλι που ειχε πιασμενο σε κοτσιδα , κοντη σε αναστημα , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακιΓλώσσα.Παντως το προσωπο της εχει μια γλυκυτηταΈρωτας.Εχει ξεκινησει πριν απο λιγο καιρο απο Φυλης 134 ημιυπογειο με το ονομα ΑντρεαΓερο-μύστης.Η τσατσα ανακοινωσε ελευθερο στοματικο και σταση 69.

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και περιμενα.Η κοπελα ειχε αλλον πελατη πριν απο μενα.Μετα απο κανα 10 λεπτο ηρθε η χαμογελαστηΧαμόγελο κοπελα.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Μιλαει λιγα Αγγλικα.Η κοπελα αφαιρεσε τον στηθοδεσμο της και καθισε διπλα μου.Αποκαλυφτηκαν τα νερουλα της βυζιαMoney Mouth.Η κοπελα αρχισε να παιζει με το καυλι μου.Υστερα εβγαλε το στρινγκακι της και εγω εβλεπα απο τον καθρεπτη το μουνι της και την κωλοτρυπιδα της.Εγω την εβαλα να μου γλυφει τα μπαλακιαΈρωτας και εγω τραβουσα μαλακια.Τα εγλυφε και τα ρουφουσε αρκετα καλα.Της ειπα να μου περασει το προφυλακτικο και η κοπελα ξεκινησε την πιπα.Την πιπα της θα την χαρακτηριζα ως μετρια.Για πιπινακι ομως ειναι καληΜατάκι.Δεν μπορει ομως να τον παρει πολυ βαθια.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να διαμαρτυρηθει.Ειναι υπακουο κοριτσακι!Ματάκι Εκανε μερικες προσπαθειες να τον παρει πιο βαθεια αλλα μπορεσε να καταβροχθισει μονο το μισο καυλι μου.Οταν η κοπελα επαιρνε ανασες τοτε εγω βαρουσα το καυλι μου πανω στα χειλη τηςΚουλ.Μετα την εβαζα να με ξαναπιπωσει.Η πιπα της ειχε αρκετη διαρκεια.

Οταν η κοπελα σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω το καθαρο μουνακι της.Δεν ειχε κρεμα στο μουνι τηςΧαμόγελο.Εγω αρχισα να την γλυφω και αυτη εβγαζε αληθινα χαμηλοφωνα επιφωνηματα και με κοιτουσεΈρωτας.Εχει λιγο ξεχειλωμενο μουνι.Μετα η κοπελα εκλεισε τα ματια και απολαμβανε το γλυφομουνι.Τελικα σταματησα εγω απο μονος μου χωρις να μου πει κατι αυτη.

Πρωτη σταση ιεραποστολικο.Μπηκα στο στενο μουνακι της και αρχισα να την γαμαω σε γρηγορους ρυθμους.Αυτη εβγαζε αληθινα βογγητα και με κοιτουσε στα ματιαΧαμόγελο.Πλησιασα το προσωπο της και εκανα κινηση να την φιλησω στο στομαΓλώσσα.Η κοπελα ανταποκριθηκε αμεσως και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα!Έρωτας Φιλιομασταν βαθια και παθιασμενα και η κοπελα βογγουσε!Έρωτας Εβγαζε μια καυλα και ηδονη!Γλώσσα Εγω συνεχιζα να την ξεμουνιαζω σε γρηγορους ρυθμουςΚουλ.Αν και περνουσα καλα ηθελα να την δοκιμασω και σε αλλη στασηΚουλ.Δευτερη λοιπον σταση με αυτην απο πανω με το προσωπο γυρισμενο προς τα εμεναΚουλ.Η κοπελα ξεκινησε μια καλη ιππασια που ειχε στην αρχη αργο και μετα μετριο ρυθμο.Η κοπελα χαμηλωσε το προσωπο της προς τα εμενα και συνεχισε να μου δινει ρομαντικα γλωσσοφιλα!Έρωτας Ηταν ωραια η σκηνη!Ναι! Εγω την επιανα απο τα κωλομερια και την ανεβοκατεβαζα στο καυλι μου.Μετα απο λιγο δεν αντεξα και αρχισα να χυνω παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της.Αυτη συνεχισε την ιππασια και τα γλωσσοφιλαΈρωτας μεχρι να με ξεστραγγισει τελειως.Η κοπελα σηκωθηκε και ντυθηκε χωρις να βιαζεται.Μου εδωσε ενα τελευταιο γλωσσοφιλο και αποχωρησε χαμογελαστη απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Μιχαελα ειναι μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Εχει σχετικα καλο κορμι αλλα το προσωπο της δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο.Ειναι αυτο που λεμε της διπλανης πορτας.Επισης στα αρνητικα ειναι το νερουλο της στηθοςΛύπη.Η κοπελα δεν εδειξε ιχνος βιασυνηςΚαπέλο και η ευγενικη τσατσα δεν μας ενοχλησεΚαπέλο.Κανει ωραιο γλυψιμο και καραμελωμα στα αρχιδια.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα ικανοποιητικης διαρκειας.Φαινεται ομως οτι προσπαθειΚαπέλο.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι υπακουο πιπινακι και σε αφηνει να εχεις το πανω χεριΓερο-μύστης.Ειναι αυτο που λεμε υποτακτικης ψυχολογιαςΓερο-μύστης.Ολα αυτα βεβαια σε λογικα πλαισια.Γενικα ειναι μια ευγενικη,χαμογελαστη,θερμη,αγαπησιαρα και συμπαθητικη ιεροδουλη.Οταν την βλεπεις στο σαλονι δεν σε εμπνεει γιατι ειναι ειναι πολυ χαμηλων τονων και δεν κανει καυλαντα με τους πελατες.Βεβαια πολλες φορες οι ησυχες στο σαλονι ιεροδουλες αποδεικνυονται οι καλυτερες!Γερο-μύστης Ετσι και η Μιχαελα αποδειχτηκε μια καλη λυση βαση της αποδοσης της στο δωματιο.Στο δωματιο στην αρχη ειναι μαγκωμενη και σοβαρη.Αν ομως σε συμπαθησει τοτε η ολη συνουσια γινεται σε gfe κλιμαΓερο-μύστης.Η κοπελα ειναι για χαλαρο αισθησιακο σεξ και οχι για αγριες καταστασεις και pse κλιμαΓερο-μύστης.Αν την δειτε και σας αρεσει εμφανισιακα τοτε αξιζει μια δοκιμηΓερο-μύστης.Γλωσσοφιλα δινει επιλεκτικαΚουλ.Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού