Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Βραδυνή επίσκεψη με στόχο άλλο στούντιο στον ίδιο δρόμο με κορίτσι που είχα διαβάσει καλές κριτικές(πάω πάντα στοχευμένα εκτός από σήμερα που έκανα τη μαλακία και κατάλαβα!).Ο πρωταρχικος στόχος έλλειπε οπότε λέω να κάνω μια τσάρκα να δώ τι γίνεται γενικώς...Μπαίνω στο εν λόγω μαγαζί ,είμαι ο μοναδικός πελάτης εκείνη την ώρα ,λέει το κατεβατό η τσατσά και βγαίνει έξω η κοπέλα.Ξανθιά μεταξύ 25-29 χρονών,ψηλή γυρω στο 1,70-1,75 καλλίγραμο σώμα και όμορφο πρόσωπο λίγο προς το σκυλλέ.Γενικά αν την έβλεπες έξω την έκανες για μοντέλο!
Περνάω μέσα με το πρόγραμμα γυμνό τσιμπούκι που η συγκεκριμένη ενώ όλη η περιοχή σχεδόν το έχει στα 40 ευρώ αυτή χρεώνει 50.Λέω μέσα μου ''ντάξει θα τα αξίζει''.
Μπαίνει μέσα, πάω να ξεκινήσω έτσι 2 σχόλια να σπάσει ο πάγος μέχρι να σκουπιστώ από το νιπτήρα και έρχεται η πρώτη κεραμίδα.Η φωνή της και η έκφραση της είχε ένα πικρόχολο και αυστηρό τόνο που δεν αφήνει περιθώρια για καμία επικοινωνία.
Το προσπερνώ ατάραχος ,ξαπλώνω αρχίζει ένα καλό σε γενικές γραμμές τσιμπούκι ενώ μπαλαμούτιαζα μπούτι και σε 3-4 λεπτά μου περνάει το προφυλακτικό.Μου λέει όμως αμέσως και με αυστηρό ύφος ''έλα πάνω'' και έρχεται η δεύτερη κεραμίδα.Αποκρίνομαι με ευγενικό ύφος και χαμόγελο σε μια προσπάθεια να κρατήσω εγώ τον έλεγχο της συνέρευσης ''έλα καλύτερα εσύ πρώτα πάνω για αρχή''. Με απρόθυμο ύφος βάζει λιπαντικό στο προφυλακτικό και ανεβαίνει και σκάει η τρίτη κεραμίδα.ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΟΛΗ δεν περάσαν 30 δευτερόλεπτα που κουνήθηκε πάνω μου και ξεπεζεύει και μου κάνει ''εσύ πάνω''!
Εκείνη τη στιγμή έμεινα άναυδος από τον αντιεπαγγελματισμό και την αγένεια της! Πραγματικά με κοροίδευε μες στη μούρη μου και μου φαινόταν αδιανόητο πως γίνεται να μην ντρεπόταν.
Λέω από μέσα μου ''ηρέμησε πήγαινε με τα νερά της'' και καθησυχάζω τον ευατό μου ότι δεν έγινε και τίποτα αν είμαι εγώ από πάνω.Αμ δέ...Τέταρτη κεραμίδα εν'όψει.Γυναίκα 1,75 σε ύψος σκέβρωσε το κορμί της και έπιανε μισό μέτρο σε μήκος στην κορυφή του κρεββατιού που είχε και τοίχο κολλητά από πίσω! Να μπορώ να μπώ μόνο ο μισός μέσα και να πρέπει να στηρίζω όλο μου το βάρος στη λεκάνη και τους μηρούς επειδή δεν υπήρχε χώρος για να ακουμπήσω τα χέρια μου και τον κορμό μου.Από τα νεύρα μου και την έκπληξη από το πόσο γαιδούρα ήταν δεν μπήκα κάν στη νοοτροπία να την τραβήξω να ξαπλώσει κανονικά στην μέση του κρεββατιου.Άλλωστε έδειξε στην προηγούμενη στάση που ήταν πάνω αυτή πόσο παίρνει από λόγια. Ο μυικός κάματος από τη θέση που με άφηνε να τη γαμάω άρχισε να με ξεπερνάει ενώ από το νού μου περνούσε συνεχώς η διαπίστωση ''δές τη πουτάνα τι πατέντα έχει βρεί για να γλιτώνει το σφυροκόπημα''.
Ο συνδυασμός των νεύρων και του συσσωρευμένου γαλακτικού οξέος στους μύες από την στάση που μου επέτρεψε να την γαμήσω με έκανε να τελειώσω γρήγορα λές και είχα παίξει αγχωμένη μαλακία(απορώ πως τα κατέφερα και δεν χάθηκε η στύση υπό αυτό το βαρύ πνευματικό και σωματικό εμπόδιο).
Η συγκεκριμένη από μένα δεν συστήνεται με τίποτα!
Είναι η πρώτη μου κριτική και δεν περίμενα οτι θα γραφτώ στη σελίδα παρόλο που την παρακολουθώ από καιρό.Τώρα όμως εκτίμησα το νόημα που έχουν αυτές τις κριτικές! Θα γράψω προσεχώς και για τις θετικές μου εμπειρίες από άλλες κοπέλες μιας και τώρα καταλαβαίνω την αξία που έχει αυτη η ανταλλαγή πληροφοριών!Τόσο καιρό πήγαινα στοχευμένα σε όσα διάβαζα εδώ και στην πρώτη που πήγα χωρίς να το ψάξω την πάτησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα/Μαξίμ
anatolikomplokolagnos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2015
μακριά απ αυτό το καριολάκι είναι απαράδεκτο απο τρόπους και κουτοπονηριά..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1