Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη, ώρα 17:22
«Κάτσε λιγάκι!», ακούστηκε ο νεαρός αλλοδαπός υπηρέτης απ' το κουζινάκι. Στο σαλόνι ήμουν μόνος. Στα τρία λεπτά της αναμονής μου εκείνος ασχολιόταν με το κινητό του. Σηκώθηκα και πλησιάζοντάς τον ρώτησα: «Τι πρόγραμμα έχει η κοπέλα;». «Νορμάλ», απάντησε παίρνοντας τα μάτια απ' την οθόνη για να με κοιτάξει. «Και πώς τη λένε;». «Μπιάνκα». Του έδωσα το δεκάρικο. «Πέρνα εκεί!», μου έδειξε —καθώς πεταγόταν όρθιος— τη μοναδική άδεια κάμαρα.
Υπήρχε ένα δωμάτιο σ' εξέλιξη κι ένα σε αναμονή πριν από μένα. «Καλή υπομονή!», ευχήθηκα στον εαυτό μου.
Κατά τη δεκατετράλεπτη αυτήν αναμονή, άκουσα δύο φορές πόρτα ν' ανοίγει και τον τσάτσο να ενημερώνει: «Τσιμπουκάκι, μουνάκι, σεξ σε όλες τις στάσεις κι εξήντα εννιά, δέκα ευρώ!». Τη δεύτερη φορά, αμέσως μετά την ενημέρωση, μία χαμηλού αναστήματος, με μαστίδια —άνευ στηθόδεσμου—, καλλίκορμη, νεαρή ξανθιά, με ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά κι ομορφούτσικο πρόσωπo εισήλθε σε μένα — είχε φτάσει η δική μου σειρά.
«Γεια σου», της ευχήθηκα. «Γεια σου», μου ευχήθηκε χαμηλόφωνα και χαμογελώντας γονάτισε πλάι μου.
«Μιλάς ελληνικά;», τη ρώτησα. «Νο». «Είσαι απ' τη Ρουμανία;». «Ρωσία». «Τσακ τσακ... Χρατς!», ετοίμασε την καπότα. "Do you speak english?". "A little", ήταν η απάντησή της.
Στη συνέχεια, παίρνοντας θέση ανάμεσα στα πόδια μου, ξεκίνησε μια καλυμμένη πίπα —το πέος σε ηρεμία— σε γρήγορο ρυθμό, που τον άλλαξε —προς αργό— έπειτα απ' την "επίπληξή" μου: "Slowly please! Xe xe xe...".
'Εχοντας το λοιπόν εγκατασταθεί ανάμεσα στα σκέλια μου, συνέχιζε τη μετριο-κακή πεολειχία της.
Κάποια στιγμή της ζήτησα να μετακινηθεί πιο κοντά μου, έτσι ώστε να έχω κι εγώ πρόσβαση στο κορμάκι της. Το έκανε. Αν και φιλιά – γλείψιμο δεν πρόσφερε ούτε γι' αστείο —τ' αρνήθηκε ευγενικά, αλλά σταθερά—, δέχτηκε το δικό μου γλείψιμο – ρούφηγμα των βυζέττων της και κάποια φιλιά στον λαιμό της, ενώ με άφησε —αυτό θα έλειπε, να μην με άφηνε!— να της θωπεύσω σχεδόν κάθε ίντσα της απαλής επιδερμίδας της...
Με τα πολλά καύλωσα, οπότε της ζήτησα να πάρει θέση ιεραποστολική, έτσι ώστε να προχωρήσουμε και στο φίκι φίκι. 'Εχοντας ανοίξει τα μπούτια και μαζέψει τις κνήμες, με "υποδέχτηκε" μέσα της με τις παλάμες της ν' ακουμπούν το στήθος μου. Εκεί μπήκα και βγήκα κάμποσες φορές, νιώθοντας ικανοποιητικά την πρόστριψη, μέχρι τη σεξουαλική εκτόνωσή μου.
Φεύγοντας μου ψιθύρισε ένα "bye". 'Εξω την περίμενε κόσμος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού