Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολεμίστρια, γιατί παλεύει με το πούτσο και τον Ναι!νικάει πάντα.
Όχι η παλιά συμπατριώτισσά της Χριστίνα του Φ69.
Είναι χαμηλών τόνων γλυκό κορίτσι, καστανομελαχροινή με ωραία εξωτικά χαρακτηριστικά, καλογραμμένο σωματότυπο και κουκλίστικο πρόσωπο. Όταν γίνεται πολεμίστρια ο πούτσος ....τα φτύνει
Δεν την είχα ξαναδεί και την δοκίμασα.
Πλήρωσα το αντίτιμο των 20Ε (πανάκριβοΚεφάλι σε τοίχο!) στην αδιάφορη υπηρέτρια και πέρασα. Καθαρό κρεβάτι και δροσιά. Έξω η θερμοκρασία ήταν κοντά στους 40C, κι ένοιωσα σαν σε όαση.
Η Χριστίνα μεγιστοποίησε αυτή την "όαση" με το που εισήλθε χαμογελαστή κι ευδιάθετη. Χαμούρεμα στο όρθιο, πολύ τρυφερό κι ευχάριστο. Πεντακάθαρη και ευχάριστα αρωματισμένη!
Συνεχίσαμε και στο κρεβάτι αρκετή ώρα τα "σαλιαρίσματα" που εξελίχθηκαν σε εκατέρωθεν αναζήτηση του σημείου g.... Είδα πως τα δικά της είναι πάμπολλα, αφού εμφανέστατα καύλωνε στα φιλορουφήγματά μου, οπουδήποτε γίνονταν. Δροσερή νεανική ύπαρξη, που δεν θες να τελειώσει η επαφή μαζί της. Στητό ωραίο στήθος που το γεύτηκα μαζί με τα χειλάκια της. Γλωσσόφιλα προέκυψαν με δική της πρωτοβουλία. Με έγλειψε σε λαιμό, στήθος κοιλιά. Πέρασε καπότα κι άρχισε τσιμπούκι. Όχι άσχημο, όχι αξέχαστο. Την έβαλα πάνω μου κι άρχισε "πολεμικό" χορό. Σιγανό, ρυθμικό, στριφογυριστό με παύσεις κι εξάρσεις. Χωρίς να βγω από μέσα της, ήρθαμε σε πλαγιαστό πισωκολλητό. Τα χέρια μου χάιδευαν μαστούς, κοιλιά, κλειτορίδα και οι ηδονικές κραυγούλες ηχούσαν ταιριαστά με το γαμήσι.
Το τέλος ήρθε σε ιεραποστολική, με τα πόδια της τυλιγμένα στη μέση μου -να με τραβούν βαθιά μέσα της- και τα υγρά της να ρέουν καυτά(?) απ το μουνάκι της. Άδειασα το σπέρμα μου στη καπότα αλλά η Χριστίνα με κρατούσε ως που η αιμάτωση του πούτσου μου χάθηκε. Αισθησιακό "υγρό" κορίτσι το Χριστινάκι ,όχι σαν τις άνυδρες στέπες του Καζακστάν..
Θα ξαναπάω...
Υ.Γ: Λόγω moto 10άρι στο πάρκινγκ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TEGE

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Αυγούστου, 2015) 14 Αυγούστου, 2015
Στο Χριστινάκι πας να κάνετε σεξ,κι όχι απλά να γαμήσεις...Ματάκι Άλλωστε είναι γνωστό ότι οι Καζακστανοί τροφοδοτούσαν την Αυτοκρατορική Φρουρά με τους καλύτερους πολεμιστές!
23 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καπέλο
Ζ
Ζορό_2
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2