Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Ιζαμπέλα την γνωρίζω καιρό και αποτελεί στάνταρ επιλογή καθώς τη θεωρώ μοντέλο...Γράφω επιστροφή στο τίτλο καθώς κάπου κάπου κάνει κάποια διαλείμματα και διακοπές αλλά μετά επιστρέφει!

Παρκάρισμα έυκολο και είσοδος στο στούντιο...
Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε την Ιζαμπέλα!Φορούσε κόκκινα σέξυ εσώρουχα και αμέσως πέρασα δωμάτιο...
Μπανάκι λίγο ετοιμασία και να σου η κοπέλα μας...
Λίγη κουβεντούλα στην αρχή μίας και είχαμε καιρό να τα πούμε και ξεκίνημα των προκαταρκτικών...Φιλιά σε όλο το σώμα,λαιμό και κυρίως στο στήθος.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας.Γύρισμα σε 69 για να την περιποιηθώ και εγώ λίγο...
Έναρξη στο σεξ με τη Ιζαμπέλα στα τέσσερα σε άψογο στήσιμο.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου και δεν άντεξα μας βρήκε το τέλος....
Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο μιάς και το σαλόνι είχε κόσμο...Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την Ιζαμπέλα τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2015
Απο εμφανιση η ιζαμπελα σκιζει, αλλα απο υπερεσιες δεν αξιζει το 50αρι ειναι ξεπετα. Κατα την γνωμη μου η βερονικα ειναι η top του καταστηματος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1