Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προκειται για μια συναντηση που εγινε πριν αρχισω να γραφω κριτικες, αλλα αφου τη θυμαμαι καλα θα τα γραψω να υπαρχουν.
Μιλησαμε και κανονισαμε το ραντεβου, πηγα απο κατω και ξαναπηρα τηλεφωνο. Μου ανοιξε κι ανεβηκα στην παλια πολυκατοικια, και με το που ανοιγει η πορτα..... επαθα πλακα. Ειναι ψηλη, ειχε το μαλλι της ισιωμενο, ματαρες, κορμι λαμπαδα. Κουκλα! Μου σκαει ενα φιλι για το καλωσηρθες. Καλα αρχισαμε, λεω. Καθομαστε στον καναπε, βαζει ποτακι. Της εξηγω οτι θελω μονο ανωμαλιες και ποδολαγνεια και αυτη αλλο που δεν ηθελε, κι αρχιζει να μου φερνει τα ποδια στη μουρη. Ασχοληθηκα αρκετα, και μετα τον πεταξε εξω. Ειναι μακρυς και λεπτος ο πουτσος της, πολυ ωραιος. Με εβαλε να τον γλυψω. Μετα πηγαμε στο μεσα δωματιο με το κρεβατι (στρωμα στο πατωμα) οπου αρχισε το γαμησι. Στα 4 και ιεραποστολικο. Ηταν σκληρη απο την αρχη και πηδουσε πολυ δυνατα. Μετα μου ειπε οτι της αρεσε ο κωλος μου και σκεφτοταν να χυσει, αλλα δεν το ειχαμε συμφωνησει (χρεωνεται εξτρα) και κρατηθηκε γιατι ειχε πελατη αλλον μετα. Τελειωσα εγω, πηγα τουαλετα και μετα αραξαμε παλι και τα λεγαμε. Εκει που τα λεγαμε χτυπησε ενα τηλεφωνο και αρχισε και μιλαγε για ωρα. Οπως ειχε σηκωθει ορθια εγω επεσα κι εγλυφα τις ποδαρες. Οταν εκλεισε το τηλεφωνο ηρθε και μου γαμαγε το προσωπο οπως ημουν ανασκελα στο πατωμα και τον επαιζα μεχρι που τελειωσα με την πουτσαρα της στο στομα μου.
Συνολικα εκατσα τουλαχιστον μιαμιση ωρα, μπορει και παραπανω, και αν θυμαμαι καλα της εδωσα 150 ευρω, σιγουρα παντως οχι περισσοτερα. Περασα πολυ ωραια, χαλαρα και εβγαλα πολλες καυλες. Μου ειπε οτι την αλλη φορα που θα παω θα με κατουρησει. Ειναι κατι που δεν εχω κανει ακομα, δεν με τρελαινει η ιδεα, αλλα ισως το δοκιμαζα μαζι της. Δυστυχως δεν εχω βρεθει μαζι της ξανα γιατι παω μονο με γυναικες με στραπ, αλλα θα ξαναβρισκομουν ανετα και πιστευω θα περναγα ωραια. Συχνα θυμαμαι τη συναντηση αυτη και καυλωνω.
Να περνατε καλα!
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 braveheart69, OUROBOROS, Ntiknik και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2015
λεπτος ο πουτσος της;;;;;;;;
27 Αυγούστου, 2015
Ναι, αυτο πιστευω.
12 Οκτωβρίου, 2015
καλησπερα σε ολους, εχω προσπαθησει να ανεβασω την δικη μου εμπειρια αλλα ματαια, κατι κανω λαθος.συμφωνω λοιπον μαζι σου φιλε μου, η Αθηνα ειναι απιστευτη. βαζω 10+ στην συμμετοχη της και στον τροπο που με παρεσυρε για να με γαμησει αν και παρθενος.οι φωτογραφιες ειναι αληθηνες και νομιζω πως την αδικουν. και εγω πιστευω πωσ ο πουτσος της ειναι λεπτος, μου τον εβαλε ολοΜεγάλο χαμόγελο
14 Νοεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΝαι!Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4