Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ήμουν ήδη αρκετά διεγερμένος απο τα οπτικα και απτικά αισθησιακά ερεθίσματα απο τη χθεσινή βραδιά στις μούσες και απλά έσυρα το κρέας μου στο μετάξι για το τελευταίο εκσπερματισιακό στάδιο του οργαστικού αντανακλαστικού ...
η Σάρα δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο εμφανισιακά ωστόσο πληρούσε τα κριτήριά μου για μια γρήγορη βιαστική και αγχωμένη μαλακία με το σώμα της...
...εξεπλάγην ευχάριστα !
η κοπέλα ήταν πολύ καυλωμένη , αρχισαμε αισθησιακά χειλεο-χειλικά αγγίγματα ενώ τα χείλη του αιδοίου της τριβόταν στη ραχιαία επιφάνεια του γυμνού και στυμένου φαλού μου...
...την έθεσα ύπτια στην πορνοκλίνη και βάλθηκα να λείχω το αιδοίο της με μανία ενώ θώπευα τους μαστούς της, πρέπει να ήμουν ανάμεσα στους μηρούς της κανά 10 λεπτο και μόλις κόρεσα τις αιδοιλειχικές μου τάσεις συνεχίσαμε τα ρομαντικά γλωσσόφιλα...
ήμουν ήδη στο προεκσπερματισιακό στάδιο και αρκούσαν 2-3 πιστονιές στο αιδοίο της για να εκχύσω το υγρό...
...βγήκα έξω εισέπνευσα καθαρό αέρα , και παρόλο που είναι πολύ πιθανό 1500 μαλάκες να κρίνουν ότι δεν ήταν και τόσο ιδιαίτερη αυτή η επαφή μου , ειλικρινά ένιωσα έστω και για 3 δευτερόλεπτα την πληρότητα του ελευθεριακού ηδονισμού καθώς ένα τεράστιο κύμα ευφοριστικών οπιοειδών έλουσε τον εγκεφαλικό ζελέ μου , σβήνοντας κάθε δυσφορία και δημιουργώντας μια κατάσταση σύντομης μακαριότητας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Σάρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού