Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 5261
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυγουστος και ειμαι λιγο πριν να φυγω για διακοπες,οι επιλογες λιγες και λεω ας ψωνισω κι απο δω να δω τι γινεται.μου αρεσουν γενικα οι δοκιμες και τα κασκαντεριλικια κι ετσι το αποφασισα.

παραγγελνω λοιπον την κορασιδα Candy για μια ωρα κι αναμενω.λεω ποσο φοτοσοπ θα εχουν βαλει?καλο τεμαχιο δειχνει.ερχεται λοιπον σχετικα γρηγορα η κοπελια και χτυπαει την πορτα.
-ποια εισαι εσυ? λεω.
-η Candy. λεει.
-σιγουρα? λεω.
-ναι. λεει.

τες πα λεω μεσα μου,ενω ημουν ετοιμος να τη στειλω πακετο πισω. ας δοκιμασω να δω που θα μου βγει.

περιγραφη κορασιδος.
καμμια μα καμμια σχεση με τις φωτο στο σαιτ του γραφειου.ηλικια μεγαλυτερη απο αυτη που λενε (τουλαχιστον +5)κι αυτο φαινεται πολυ.κοντουλα(δεν ειναι απαραιτητα κακο),μαυρισμενη,με μακρια μαυρα μαλλια,βγαλμενα τελειως και ζωγραφισμενα φρυδια σαν το φαραω ΡαμσηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth,πρησμενα χειλη,ισως απο αποτυχημενη πλαστικη,μικρο στηθος 0,5-1 με το ζορι και σε καμμια περιπτωση 2αρι που λεει το γραφειο(ουτε αυτο ειναι απαραιτητα κακο αλλα γιατι δε λενε την πραγματικοτητα),κωλος καλος,πολλα τατου σε ολο το σωμα και ενα ψευτομαγκικο στυλακι να συμπληρωνει την ολη εμφανιση.

μπανακι η κορασιδα για φρεσκαρισμα,ενω εγω ειχα κανει ηδη κι αρχη του αγωνα που λενε.

εδω λοιπον γελανε και κλαινε μαζι.οι υπηρεσιες της ηταν χειροτερες απο μπουρδελου του 20ρικου και σε τιποτα δεν πλησιαζαν καν υπηρεσιες callgirl.τραβιοταν οταν πηγαινα να τη φιλησω και μου λεει οτι δεν φιλαω και κατι τετοια κουλα. μα... λεω.λαθος εχουν κανει στο σαιτ λεει που γραφουν φιλια.δε γαμιεται λεω.παμε παρακατω χωρις φιλια.

η πιπα της ηταν απλα διεκπεραιωτικη,χωρις πολλα πολλα και καπου καπου ενοχλουσε και το σκουλαρικακι που ειχε στη γλωσσα.καθολου περασμα απο τη γυρω περιοχη και γενικα κακη περιποιηση του εργαλειου.
στο σεξ ηταν αντε να τελειωνουμε, να αλλαξουμε δυο-τρεις στασεις να δουμε τι θα γινει.χωρις καλα στησιματα στα 4,να στεκεται με τετοιο τροπο που να μη διευκολυνει τη διεισδυση και την κινηση.τη γυριζω ανασκελα με τα ποδια ψηλα και μετα απο λιγο λεει,δε μπορω με επιασε κραμπα κι αλλα τετοια διαφορα.
τελικα οταν ηρθε η ωρα να τελειωσω λεω παρε μου πιπα,θελοντας να τελειωσω στο στομα της.

ποιος ηρθε? ουτε αυτο προσφερεται.μονο στο σωμα λεει γιατι δεν κανει cim.τελος παντων τελειωσα πανω της και την εστειλα για μπανιο κι αφου βγηκε πλυθηκα κι εγω και σφυριξα ληξη αγωνος γιατι ειχα αρχισει να φορτωνω και το ειδε και λεω,αντε κοριτσι μου στο καλο γιατι κατι μου ετυχε και δεν θα εχουμε συνεχεια.


συμπερασματικα λοιπον ηταν μια απο τις χειροτερες συνευρεσεις - κασκαντεριλικια μου.η κοπελλα δεν ανταποκριθηκε καθολου μα καθολου καλα,οτι εκανε ηταν λες κι εκανε αγγαρεια και δεν προσπαθησε ουτε στο ελαχιστο να κανει ουτε τα βασικα που λενε.απο αποψη υπηρεσιων λοιπον για μενα κατατασσεται σε κατηγορια χαμηλοτερη απο μπουρδελου κι απο αποψη συμπεριφορας προς τον πελατη....αστο καλυτερα.
μην κανετε τον κοπο να γραψετε σχολια για καθαριοτητα απο μερους μου,πανω και κατω κι αλλα τετοια,γιατι σε κατι τετοια ειμαι αρκετα σχολαστικος θα ελεγα.

καλες διακοπες σε ολους οσοι πανε και εις αλλα με υγεια πανω απ ολα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.970
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2015
κακώς την τίμησες! έπρεπε να την στείλεις πακέτο πίσω και να πάρεις να ξεχέσεις και το γραφείο (εγώ το έχω κάνει πολλές φορές)!!! τα κατοστάρικα μεγάλε πρέπει πλέον να αξίζουν μέχρι την τελευταία σταγόνα...
13 Αυγούστου, 2015
Αν δεν το διαβαζα παιζει και να εκλεινα. Θενκς!
14 Αυγούστου, 2015
Σωτηρας !!!
F
fotiakaikaula
15 Αυγούστου, 2015
Η κακή μέρα απο το πρωι φαίνεται.

Αυτό λέει η λαϊκή ρήση. Έπρεπε να την σουτάρεις απο την πρώτη στιγμή....
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4