Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβαινωντας τα σκαλια του δευτερου οροφου με στοχο το στανταρακι μου την Ντιανα, εισεπραξα την αρνητικη απαντηση της τσατσας στην ερωτηση μου εαν ειναι εδω η κοπελα. Βλαστημωντας τα λιγα λεπτα που περασανε απο την ληξη της βαρδιας της (εαν δεν χαζολογουσα Ιασωνος θα ειχα προλαβει) παρουσιαστηκε μπροστα μου η Αννα, Ρωσιδα που εχει περιγραφει απο χυστες πιο κατω οποτε εμφανησιακα δεν θα επεκταθω. Με κερδισε το βλεμμα της και μια ζεστασια που βγαζει οπου και επιτηδευμενη να ειναι δεν με νοιαζει καθολου, πουτανα πηδαω οχι γκομενα. Η τσατσα μου ειπε οτι μολις ειχε πιασει και θα εκανα σεφτε. Αμφιταλαντευομενος αναμεσα στην Μονικα απο Κ15β οπου καυλαντισαμε δυνατα στο σαλονι μαζι με την κοπελα που την πλαισιωνε και στην Αννα εκανα μια βολτα να αποφασισω μεχρι που συνηδητοποιησα οτι πηγαινα στο 15β.. Εμπιστευτηκα το ενστικτο και εφτασα ζητωντας απο τον αντιπαθη, αμπλαουμπλα τσατσο την Μονικα. Η εταιρη κοπελα με πληροφορησε οτι καλα εκανα και επανηλθα και δεν θα το μετανιωσω αλλα επρεπε να περιμενω γιατι και οι δυο ειχαν δωματιο.. Πακετο. Ηθελα να χυσω αμεσα. Την ευχαριστησα και αγκαλιαζοντας την της υποσχεθηκα οτι θα ερθω καποια αλλη στιγμη να γαμησω αυτη και την φιλη της. Σκαμπιλακι στο κωλο της, πιπιλισμα απο την πλευρα της στον λαιμο μου και επιστροφη για δοκιμη Αννας. Η Αννα κατα την εισοδο μου στο μαγαζι εβγαινε απο το πρωτο δωματιο της βαρδιας και με το που με ειδε φωτισε το προσωπο της, με πηρε απο το χερι και με οδηγησε στο μεσα δωματιο, απεναντι απο το κουζινακι που δεν μου αρεσει καθολου. Ρωτωντας την αν το αλλο ειναι ελευθερο μου ειπε οτι εχει μπει πελατης αλλα αυτη θα ερχοτανε πρωτα σε μενα εκτος αν ηθελα να περιμενα να παει σε αυτον και να αδειασει το αλλο του σαλονιου. Μου αρεσε η κινηση να με εξηπηρετησει πρωτο και ας μην ειχα σειρα και ετσι ειπα οκ. Η Αννα μπαινοντας στο καθαρο οπως παντα δωματιο αρχισε να με φιλαει στον λαιμο και να χαιδευει στηθος, γλουτους και πλατη. Καποια πεταχτα φιλακια μου αρεσαν και χαιδευοντας την και εγω επιβεβαιωσα ιδιοις ομμασι το αρκετα χαλαρο στηθος της αλλα την ωραια υφη του δερματος της. Ξαπλωσα και φιλωντας με στους κατω κοιλιακους εβαλε λαστιχο και αρχισε μια τιμια πιπα, αργη και με 3 λεπτη περιπου διαρκεια. Στην προτροπη της να ερθω πισοκωλητα απαντησα με νοημα να συνεχισει και ετσι εκανε. Μετα απο 1 λεπτο ανεβηκε απο πανω και αρχισε ενα κουνημα αρκετο για να με κανει να σκληρυνω πλεον εντελως. Σε αυτο το σημειο αυτοματα ηρθε στο μυαλο μου η Τζωρτζιανα που δουλευε στο κατω οικημα και εκανε την καλυτερη και νευρικοτερη ιππασια στο Μεταξι! Αξεχαστα γαμησια.. Γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα ρε Τζωρτζιανα!! Ακολουθησε ιεραποστολικη σταση με χαδια απο τη μερια της, πεταχτα φιλακια (δεν θα προκαλουσα ποτε γλωσσοφιλα) και φιλια στον λαιμο της μεσα σε ενα πολυ ρομαντικο κλιμα. Εμεινα σε αυτη τη σταση για λιγα λεπτα μεχρι που της ειπα οτι θελω να χυσω με το χερι της και μου εδειξε τον νιπτηρα (σχεδον καθολου ελληνικα και ελαχιστα αγγλικα η Αννα) εγω ομως εδειξα την κοιλια της και αυτη το μπουτι της. Ειπα οκ ας ειναι και βγαζοντας την καποτα της εριξα μια καλη ποσοτητα στο εσωτερικο μερος του αριστερο της μπουτιου. Εκει ηταν που μου εκανε μεγαλη εντυπωση η εκφραση της Αννας που γεματη αηδια ειχε γυρισει απο την αλλη πλευρα και με το χερι στο στομα ειχε συνοφρυωθει και περιμενε με τεραστια απ'οτι φαινοταν υπομονη να στραγγιξω. "Please" ψελισσε και μου εδειξε το χαρτι διπλα στον νιπτηρα. Φυσικα σηκωθηκα και σκουπιζοντας πρωτα το μοριο μου, πλησιασα και την σκουπισα και αυτη. Μετα με νοηματα και λιγα αγγλικα μου εδωσε να καταλαβω οτι οταν υγραινεται η ιδια μπαινει κατευθειαν στο μπανιο, τα αντρικα υγρα δεν τα μπορει καθολου και αηδιαζει.
Σηκωθηκε, με ευχαριστησε και εξηλθε. Πολυ καλη, δεκτικη και πεντακαθαρη κοπελα. Παρκινγκ μοτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
endorphin
Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
89
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού