Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Στριπτιτζάδικα 162787
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η βραδιά ήταν πολύ ρομαντική...
διεξήχθη συμπόσιο μεταξύ κύριου Πρύτανη , Δασκάλου και της αφεντιάς μου
και η νοητική διέγερση του φλοιού έπρεπε να εξελιχθεί σε διέγερση του αισθητικού φλοιού και έτσι κουβαλήσαμε τα φιλήδονα άκρα μας για λίγο πολυπρόσωπο και ως εκ τουτου απρόσωπο απτικό ηδονισμό...
ανταλλάξαμε ρομαντικά λόγια με το δάσκαλο και χωρίς να το καταλάβω βάλθηκα να τρίβομαι με την Αλίνα μια γατούλα απο την λιθουανία...
...εκεί άρχισε ο πραγματικός ρομαντισμός!
ήμουν στον καναπέ μεταξύ Αλίνας και Έμης και τριβόμασταν (αν και λίγο απ'το τρίψιμο ήταν με τον ώμο του δασκάλου!), τέλοσπάντων, αυτό εξελίχθηκε σε στριπικό διηδονισμό!
η μια έπιανε τα βυζιά της άλλης και γώ εναλλάξ όλες τις καμπυλότητες τους και λίγο την πρόσθια κοιλότητα της Έμης, είχα καυλώσει πολύ έχοντας 2 ημίγυμνα γυναικεία σώματα δίπλα μου που αλληλοχουφτώνονταν!
...στη συνέχεια ήθελα κάτι πιο αισθησιακό , ανάγκη την οποία μου ικανοποίησε η όμορφη Λούντα, πραγματικά πολύ ωραία γυναίκα
...είχα κλείσει απο χορούς , αλλά ένα μικρό ξανθό γατάκι μ'έκανε να αναθεωρήσω , ανταλλάξαμε ρομαντικά γλωσσόφιλα , του έτριβα την κλειτορίδα και κείνη μου έγλυφε τα δάχτυλα που είχαν πριν εισέλθει στον κόλπο της, ήταν πολύ ρομαντική κοπέλα!
...η βραδιά έκλεισε ρομαντικά με πρωταγωνιστή το δάσκαλο ...
η Λούντα με χαιρέτησε ρομαντικά μ'ένα πονηρό μειδίαμα , ανταπέδωσα , αλλά στη συνέχεια κατάλαβα ότι ο λόγος ήταν η αισθησιακή εκσπερμάτιση του δασκάλου με τη χρήση του παλλόμενου σώματός της !
ήταν μια πολύ ρομαντική βραδιά!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2015
rigormortis
Ανώτατος
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
19.667
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2015
Παλιά αυτο το μαγαζί ήταν ακομα πιο ρομαντικό Κατσικογάμης μιάς και γινατε θαμώνες δεν ρωτας τα κοριτσια αν υπαρχουν ακομα τα πισω δωματιάκια???Γλώσσα
12 Αυγούστου, 2015
Οντως η φιλοσοφικη βραδιά ήταν αρκούντως διαφωτιστική .
Μπορεί να ήμασταν κάλλιστα μαθητές της Περιπατητικής σχολής του Αριστοτέλη αλλά προτιμήσαμε το
φιλοσοφείν καθήμενοι Ματάκι
Εξ ' άλλου τα εκατοντάδες χιλιόμετρα που εχουμε κάνει στούς δρόμους του φιληδονισμού μας καθιστούν
μαθητές της σχολής των Περιπατητικών Σαρκικών Ηδονών της εκάστου πόλεως .

Χαίρομαι Κύριοι που το συμπόσιό μας κατέληξε σε απτική εμπειρία με επιδαψιλεύσεις για εσας .
Τα σέβη μου
Καπέλο
13 Αυγούστου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κύριε πρύτανη μας εμπνεύσατε , μας διεγείρατε με τις εμπειρίες σας και όλο αυτό
κατέληξε σε ρομαντικό στριπικό διηδονισμό Έρωτας , σας ευχαριστούμε Καπέλο

Masonry , "πίσω δωματιάκια" ακούω...πολύ ρομαντικό Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3