Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπρεπε να ρίξω ενα μπαλάκι μέχρι στις 9 το πρωί. Έφτασα φυλής 8.30. Περνάω απο Φωκαιας 24 αλλά δεν είχε πιάσει ακόμα η Τζινάρα, ήταν μια απο Γροιλανδία ωραίο μιλφάκι αλλα δεν. Μετά πήγα να δω την Πάολα που κάνει φουλ, όμως με ξενέρωσε ο τρόπος της στο σαλόνι και η εμφάνιση της.
Παω να δω Φυλης 72 γιατί είδα την Ειρήνη να πηγαίνει για δουλειά και με τα ρουχαλακια που φορούσε κάβλωσα. Μπαίνω , η τσατσά μου ανακοινώνει προγραμμα με κώλαρακι βλέπω την κοπέλα και περνάω. Ο Dude είπε οτι είναι πρώην στουντιοκόριτσο γι αυτό έχει ένα θέμα με την καθαριότητα όπως κατάλαβα. Δεν δίνει φιλιά σε στόμα και προσέχει πολύ. Εμφανισιακά τώρα έχει ποδάρες, κωλάρα , ψηλή με μείον το ανύπαρκτο βυζί. Προσωπάρα και χειλάρες. Μπαίνει μέσα συστηνομαστε. Ξεκινάει με φιλάκια στο στήθος μου, προσπάθεια ισπανικού και μολις πήρα μπροστά προφυλακτικό και τον πηρε όλο μέσα χρησιμοποιώντας και το χερακι της. Ωραια παντως. Μετά την πηρα ιεραποστολικα, στα τέσσερα και τελος άφησα το κωλαρακι της που στην αρχή ήταν λιγο στενό αλλά μετά απο λίγο δεν καταλάβαινα τίποτα. Με τελείωσε με μαλάκια ενώ με κοιτούσε και μου έκανε κομπλιμέντα! Χαχα . 23 χρονών και έχει 6 χρόνια Ελλάδα. Μιλάει παρα πολυ καλά τη γλώσσα και είναι αστέρι!
Προσκύνημα θα ξανατιμηθεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
7.442
Πόντοι:
17.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Dirty69

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού