Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Την Ιωάννα την έχω ξαπάρει παλιότερα. Ήταν πιο διαχυτική & χαμογελαστή στο σαλόνι. Μου είχε υποσχεθεί ότι θα πέρναγα καλά.
Όντως, δεν πέρασα αξέχαστα, αλλά δεν έκλαψα το 20€. Βέβαια, τότε έκανε και 69.

Τώρα όμως, σκόπιμα στο σαλόνι, ο τσάτσος δεν ανέφερε πρόγραμμα, παρά αρκέστηκε στο "απλό".
Εγώ (άλλος μαλάκας) δεν άκουσα το πρόγραμμα , αλλά τυφλώθηκα από το κωλαράκι & το νεανικό βυζάκι της μικράς, ενθυμούμενος το παλιότερο 69, καθώς και αναφορές συναγωνιστών για ελ. στοματικό και πέρασα αβλεπή. Μαλακία

Αν και άλλες φορές, η Ιωάννα όποτε με έβλεπε στο σαλόνι μου κωλοτριβόταν, σήμερα με το που μπήκε στο δωμάτιο (μετά από ώρα αναμονής χωρίς λόγο), κατευθείαν ξάπλωσε κάθετα πάνω μου με πλάτη προς εμένα , μου φόρεσε λάστιχο σε πεσμένο εργαλείο & μου έκανε μια νευρική πίπα με μπόλικο δοντάκι, που σιγά σιγά το διόρθωσε. Δεν έκανα μνεία για ελ. στοματικό, καθω΄ς δεν τρελαίνομαι κιόλας. Εγώ όμως ήθελα να γευτώ το νεανικό τουμπανιάρικο κορμάκι της. Αμ, δε ! Την ξάπλωσα μεν, αλλά αυτή γαραγαλιόταν παντού, μα παντού και με απωθούσε άγαρμπα και νευρικά, με τα χέρια της στο πρόσωπό μου. Πάω για 69, δεν κάνω μου λέει. Από πότε καλέ ? Δεν είναι πια στο πρόγραμμά μου. Σεβαστό και γειά σου.

Η πολύ χαμηλή βαθμολογία είναι καθαρά υποκειμενική για να υποδείξω την δυσαρέσκειά μου στην κουτοπονηριά τους (ιερόδουλης/τσάτσου) που αλλάζουν το πρόγραμμα κατά το δοκούν, επίτηδες δεν είναι αναλυτικοί στο σαλόνι, αλλά κυρίως της άγαρμπης & ξινής συμπεριφοράς της Ιωάννας.

Όταν υπόσχεσαι σε ένα πελάτη να περάσει καλά , περνάει την 1η, μετά τον ξαναβλέπεις στο σαλόνι & του κωλοτρίβεσαι λέγοντας ότι περάσατε καλά ξαναπέρνα και όταν τελικά περνάει εσύ κάνεις τα πάντα για να ξενερώσει, τότε είσαι άξια της μοίρας σου. Κρίνοντας λοιπόν την πρώτη φορά μαζί της , με την τωρινή , πιστεύω ότι δεν κάνει για την δουλεια αυτή και κυρίως για 20€.

Σεβαστό η κάθε κοπέλα να διαλέγει το πρόγραμμα της. Αλλά να μην μας κοροϊδεύει και από πάνω.
Υπάρχουν πολλές κοπέλες με υπεραπλό πρόγραμμα, που όμως σε απογειώνουν με την συμπεριφορά τους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού