Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινή επίσκεψη στην περιοχή, την προηγούμενη εβδομάδα. Προς μεγάλη μου έκπληξη είδα στην πόρτα του οίκου το όνομα Πάολα, για την οποία είχα ακούσει τα καλύτερα από τον συμπαίκτη ΧΑΝΙΩΤΗΣ1985, του οποίου η άποψη νομίζω ταιριάζει με την δική μου.

Μπαίνοντας η ενθουσιώδης τσατσά μίλησε για την κοπέλα λες και είχε κάποια πορνοστάρ. Όταν εμφανίστηκε η κοπέλα, η εικόνα με τράβηξε να μπω χωρίς δευτερη σκέψη. Η Πάολα είναι μια ξανθιά Ρουμάνα με όμορφα πράσινα μάτια, αλλά δυστυχώς άσχημο δέρμα στο πρόσωπο, σημάδι παλιάς ακμής. Όμορφο σώμα, ύψους περίπου 1,70, με 2άρια βυζιά με καβλωμένες ρώγες, και καλοσχηματισμένο κωλαράκι, που δυστυχώς δεν δίνει. Δεν ανακοινώθηκε τίποτα στα έξτρα, οπότε πέρασα με το μοναδικό απλό πρόγραμμα.

Το δωμάτιο μικρό, χωρίς κλιματισμό αλλά ένα ανεμιστήρα να μου φυσάει τα @@. 4-5 λεπτά μετά ήρθε η κοπέλα και με πλάκωσε με τα εσώρουχα, φιλώντας με στο μάγουλο, δαγκώνοντας τα αυτιά μου, και παίζοντας με το ήδη σηκωμένο όργανο. Με μια μαγική κίνηση απαλευθέρωσα το σουτιέν της, και παραμέρισα το στριγκάκι της, τρίβωντας το όργανο στο μουνάκι της. Ανταποκρίθηκε καλά, και όρμηξε για να ξεκινήσει το τσιμπούκι βάζοντας με το στοματάκι της το προφυλακτικό. Τσιμπούκι βαθύ, με περιποίηση της γύρω περιοχής και των @@. Σιγά σιγά γύρισε σε 69, τρίβωντας με πάθος το μοσχομυριστό μουνάκι της στο στόμα μου. Την ξάπλωσα για να συνεχίσω το γλύψιμο, νιώθωντας μια απίστευτη καύλα από μέρους της. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, όπου πήρε ωραία θέση, και κουνούσε το κορμί της στο ρυθμό δίνοντας ωραία αίσθηση.

Δευτερη και τελευταία στάση το πισωκολλητό, όπου στήθηκε όμορφα, και η αίσθηση της τρυπούλας της ήταν υπέροχη. Έτσι ήρθε το τέλος, και το κράτησε μέσα της μέχρι να νιώσει την αρχή της χαλάρωσης. Αυτή την ώρα είχε ανασηκωθεί, βάζοντας τα χέρια μου στο στήθος της για να "νιώσω την καρδιά της". Βγαίνοντας από το δωμάτιο μόλις είχε βγεί απο το ντουζ τυλιγμένη με μια πετσέτα, και με ένα υπέροχο χαμόγελο με ευχαρίστησε και με χαιρέτησε με ένα φιλάκι.

Κρίμα που και αυτή κάνει μόνο τα ρεπό εκεί, και δεν είναι μόνιμη. Σίγουρα θα τραβούσε πολύ κόσμο, μια και πραγματικά ξεχωρίσει.

Όταν την ξαναπετύχω εκεί, σίγουρα θα μπω για μια "δευτερη γνώμη".

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πάολα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ettore, lkjhgfdsaa και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2015
μηπως ξερεις ποτε κανει τα ρεπο η παολα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1