Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινή "κοπάνα" από την δουλειά, και είπα να επισκεφτώ την περιοχή την ώρα που ανοίγουν τα μπουρδελάκια στα Χανιά.

Οι επιλογές λίγες, μια και οι περισσότερες δεν είχαν ανοίξει ακόμα, και στις λίγες επιλογές ήταν και η Άννα, η οποία εμφανιζόταν παλιότερα σαν Τζασμίν, και είχα ακούσει καλά λόγια.

Μπήκα και η κοπέλα μόλις είχε έρθει, και ετοιμαζόταν. Χωρίς πολύ σκέψη μπήκα, μια και ο χρόνος μου δεν ήταν απεριόριστος.

Η κοπέλα ήρθε μετά απο 5 λεπτά, αν και είπα να έρθει αμέσως. Βγάζοντας τα εσώρουχα της, άρχισα να μετανιώνω για την γρήγορη επιλογή μου. Πεσμένα βυζιά, χαλαρός κώλος, ραγάδες και χαλάρωση και στην κοιλιά. Ήρθε πάνω μου, και άρπαξε στο χέρι της το μισοσηκωμένο όργανο. Άρχισε να μου γλύφει αυτιά λαιμό μέχρι να νιώσει το όργανο να σκληραίνει. Τότε την γύρισα αλλιώς για να την περιποιηθώ λιγάκι. Δυστυχώς δεν μοσχομύριζε όπως ίσως θα περίμενε κανείς. Παρόλα αυτά δέχθηκε αδιαμαρτύρητα δυο δάχτυλα στο μουνάκι της, και ένα να γαργαλά την κωλοτρυπίδα της. Όταν ένιωσα ότι είχε μουσκέψει αρκετά, μπήκα μέσα της μετά από ένα σύντομο τσιμπούκι, ίσα για την τοποθέτηση του ελαστικού.

Έμεινε σχεδόν ακίνητη αφήνοντας με να επιλέξω την θέση και τον ρυθμό. Μετά από λίγο και μια και η εικόνα δεν ήταν και η ομορφότερη, με βυζιά χυμένα στο πλάι, και την κοιλιά να πάλεται σε κάθε χτύπο, την γύρισα σε πισωκολλητό όπου και ήρθε το τέλος.

Άρπαξε τα εσώρουχα της και εξαφανίστηκε. Βγαίνοντας από το δωμάτιο, είχε χωθεί στο δωματικάκι της και έπαιε με το κινητό της.

Σίγουρα όχι μια επισκεψη που θα θυμάμαι για καιρό, και σίγουρα μια κοπέλα που δεν θα ξαναεπισκεπτώ μια και δεν πρόσφερε πολλά.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού